Пожарник• 20 апреля 2023

Чи можу я вимагати повернення коштів за погано виготовлену пластину для зубів?

Приїхали додому на 2 тижні, і замовили донці пластину для корекції нижнього ряду зубів. В перший день носіння звернули увагу, що одне верхнє ікло упирається в дріт пластинки, що і рот до кінця не закрити…. Коректували у лікаря уже тричі, але якщо опустити нижче той дріт, шоб ікло не упиралося, тоді з іншого боку знизу в одному місці давить на ясна((( і здається, що якби можна було, то лікар би вже відкоректувала, щоб ніде не давило, але там треба просто переробляти. І проблема в тому, що ми вже їдемо в суботу, і не встигнемо. Плюс зараз донці так натерли-насмикали тою пластиною, що ясна пошкодили, і вона відмовляється надягати навіть поміряти, поки не загоїться. Чи можу я відмовитися від тієї пластини та вимагати повернення коштів? Чи те, що в нас немає часу більше коректувати, то мої проблеми?
Дама_с_коготками• 20 апреля 2023
ну кто вам расскажет условия работі вашего ортодонта?
Дуже дуже вумна• 20 апреля 2023
Вы такие интересные. Делайте там, где живете и будет вам счастье и ноль проблем
Щас ухожу• 20 апреля 2023
Сумніваюсь, що вам повернуть кошти. Може якось через суд і повернули б, але на це час треба
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Вы к первому попавшемуся ортодонту ребенка отвели.
Такие вещи выбирают тщательно и перед.
автор Пожарник • 20 апреля 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Це дуже дорого робити там, де ми живемо зараз. Тому так. Не просто ж від нічого робити)
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Все ясно как Вы к этому отнеслись.
Кто Вас надоумел делать пластины без возможности ходить на корректировку.
Душа компанії• 20 апреля 2023
Ніхто гроші не поверне
ТебеОноНадось• 20 апреля 2023
Автор взнавайте в своїй клініці, взгалі краще там де ви живите,чи ви збираєтеся постійно їздити в Україну
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
И не стотило.
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Покажите фото этой пластинки
Сколько лет ребенку?
автор Пожарник • 20 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Такие вещи выбирают тщательно и перед.
У нас їх всього аж два) і цього радила вся мамська група міста у ФБ
Дуже дуже вумна• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Понятное дело. Скупой платит дважды. Живите в стране, которая вам по средствам
Мстящий за Зайца• 20 апреля 2023
Деньги вам не вернут, а вот обьяснить что уезжаете и пластина нужна срочно можно бы было. Мне не подправляли, а изготавливали пластину и это заняло 2 часа, я в это время по магазинам прошлась. А подправить так это же еще меньше времени нужно. Вы бы сначала с ортодонтом поговорили, а если нужно то и с руководителем клиники
Цветочница• 20 апреля 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Вы такие интересные. А если делатт в другом месте, то можно халтурить?
Дуже дуже вумна• 20 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
А с чего вы взяли, что кто-то халтурил?
автор Пожарник • 20 апреля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Все ясно как Вы к этому отнеслись.
Ніхто не казав, що без коректування. Ходили б на підтяжку вже по місцю проживання. Але наразі її просто неможливо носити. І підозрюю, що там нам скажуть просто повністю переробляти.
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
А простите меня зачем Вы их вообще ставили? Ведь ортодонт должен смотреть на динамику решения проблемы и корректировать пластинки.
всегдаДаДа• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
А як ви планували її корегувати? Мої діти носили то кожен місяць ходили до лікаря, вона підкручувала її, давала рекомендації як носити, дивилась чи правильно працює пластина.
Царевна в уггах• 20 апреля 2023
Ответ дляЦветочница
Это они решили,что автор приехала из за бугра в Украину и уезжает обратно) зависть и ненависть в постах)
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
А кто Вам сказал, что другой ортодонт возьмется делать работу, начатую не им.
автор Пожарник • 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Покажите фото этой пластинки
Сколько лет ребенку?
Фото не на дитині вам буде інформативне? Бо надівати вона не буде. 12 років.
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Есть немаленькая вероятность что вам она просто была не нужна.
Кто посоветовал расширять нижнюю челюсть?
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
Да, будет
Царевна в уггах• 20 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Очень плюсуюсь)
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Одним словом, безответственно Вы отнеслись к данной проблеме.
sky-labs• 20 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Очень плюсуюсь)
Я тоже всегда сильно себе плюсую
Автора развели на деньги...
автор Пожарник • 20 апреля 2023
Ответ дляДуже дуже вумна
Я не просила поради, де жити. В моїй країні війна, якщо ви раптом забули.
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Ответ дляПожарник
И правильно сделают.
sky-labs• 20 апреля 2023
Если можно, еще сделайте фото широкой улыбки.
Copy-Paste• 20 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Не зависть, а полная безответственность.