ГороховаЯ• 20 апреля 2023
Тянул ли живот до предполагаемой беременности?
Девочки как у вас было ?
Перед месячными если ты беременна уже
Может ли тянут живот как на месячные ?
Или это совсем другое состояние
Поделитесь опытом
Перед месячными если ты беременна уже
Может ли тянут живот как на месячные ?
Или это совсем другое состояние
Поделитесь опытом
Білий Лосик• 20 апреля 2023
Симптоми і їх комбінація може бути будь-яка, в тому числі тягне живіт.
Перейми виявилося це біль внизу живота, як на місячні, тільки значно сильніший. Я була в шоці, думала, буде щось інакше))
Olivka-Misha• 20 апреля 2023
Симптоми можуть бути геть непередбачувані. У мене декілька разів були всі симптоми вагітності, але її не було. А як я завагітніла, пару місяців тому, то були всі симптоми як перед місячними, навіть почало мазати в день коли повинні були піти місячні, я подумала, що вони і почались, а виявилось, що я була вже вагітна. Так що, не шукайте якісь симптоми, просто чекайте перший день затримки і робіть тест, він все покаже.
Поумничка• 20 апреля 2023
У меня никогда не было такого. Зато грудь и соски до задержки начинают болеть( не так как перед месячными)
Одні думки• 20 апреля 2023
І в мене болів живіт як на місячні , але то були не місячні а вагітність))
Добрая свекровь• 21 апреля 2023
Живіт не тягнув, токсикозу не було, а от груди налилися ще до затримки, реально збільшились помітно, нууу і тверді були само собою .
Ще дуже хотілося спати, більше ніяких симптомів