СкумбріяП8• 20 апреля 2023
Помните эту тему почти два года назад ?
Интересно найти этого человека , кто это писал и попросить поподробнее
Ответ дляSvetlana-7070
Тобто в тому що зараз в нас відбувається винний щеплений німець?
Ні, малось на увазі, що наші люди массово купили прививки і не вакцинувались. Суть була в тому іменно щоб всі люди ввели вакцину собі. Європейці слухняні їм сказали вони вколоись, а нам сказали і ми не вколоись.
Переж тим ще була якась тема і там зтось писав в коментах, (це в період вакцинації) що якщо нас всих не вакцинують,нам зроблять війну. Але якось всі посміяоися та і все. Потім зявилась ось ця тема і її швидко видалили. Багато писали про шапочку з фольги і про те що це брєд.
Svetlana-7070• 21 апреля 2023
Ответ дляSmusish
Ха, так в нас навпаки всі швендяли. Я такої кількості людей в парку біля дому за весь період не бачила, як тієї весни. І щеплення в нас мало хто робив, якщо порівняти з єс. Бізнес на довідках то взагалі окрема тема.
Та в нас взагалі більша частина населення не робить ті щеплення.
То по такій логіці в нас це все, бо ми не щеплені
Мій коментар десь там на початку теми) я скоро вже в усе повірю)