Читаю по вечерам• 20 апреля 2023
Зустрічаю за сьогодні вже третю жінку в інтернеті,яка розповідає за плюси бути
Ну, не всіх таки зустріла тут , тут лише двох. А двох деінде. Але стільки і за день.
А ще на питання, мол сонце, а аліменти, динка ж будуватиме, - у відповідь щось типу "я не такая, я жду трамвая", мол що ж я посміла про неї таке лихе (?!) подумати.
Та й раніше оце днями теж траплялися такі дівчата.
Дівчата, скажіть, а від чого ж така мода пішла?
Часи зараз не такі вже за обидві щоки ситі, щоб не встановлювати батьківство добровільно чи судово... Ну, це я так думала, а сто баб - сто рад.
Що думаєте
(Якщо що, то я вже не в дуже дітородному віці, та й мого від сина теж ще ніхто не чекає дитину, але він і так жениться скоро. Я більше з цікавості питаю).
Що думаєте
Не пропечатало в темі, видно на вмістилося. Слово ’мати -одиначкою’.
Кнопки редагувати не бачу
Romashechk@• 20 апреля 2023
Опис якось трохи незрозуміло написаний. Але точно ніяких плюсів нема , кажу як справді одинока мама вже 12 років. Виплати мізерні , а то й навіть не виходять. Якщо батько визнає дитину перед суспільством і утримує , то це добре. Часто живуть разом роки , а мама одинока на папері. Ну не вартують ті копійки при живому батьку вдома дитину робити тільки маминою по закону.
Ответ дляЭфигения
Там где Выберите действие она
Только есть лимит на время
Да ладно, там из текста понятно дальше
Хотя я уже смотрю это не единственная опечатка))
Поняла
Ответ дляНе ангелы
Вас тяжко читати і зрозуміти
Дівчата, я всіх перепрошую.
Аое кнопки редагувати нема
Ответ дляRomashechk@
Бо писала, редагувала, задумалась, відволікалась.
І родився такий покруч(
Ще й тема не вся вмістилася
І родився такий покруч(
Ще й тема не вся вмістилася
Ответ дляЭфигения
А по теме. Даже не знаю. Я наоборот замечаю, что каждая свой залёт стремится если не оформить в брак, так на алименты сразу подать. Даже если мужчина заранее предупреждал, что не планирует детей. Даже если предохранялись.
А что плохого в алиментах?Не хочет платить-пусть не занимается сексом.’Свой залёт’-это как,если в процессе участвуют двое?
Ответ дляVertonik
кто понял о чем речь - переведите плз
Автор встречает кучу женщин, что топят за то чтобы, например, при залете быть официально мать одиночка. На алименты на папаш не будут подавать, ведь они не такие, не меркантильные.
Автор, считает, что время сейчас тяжёлое, нельзя отказываться от положеных ребёнку алиментов.
Ответ дляЭфигения
спасибо вам большое, добрый человек
Ответ дляIvetta8
спасибо вам большое, добрый человек
От меня тоже спасибо, уже хотела сама переводить
Ответ дляЭфигения
Спасибо)))) Даже не знаю как вы это вычленили из текста)))) Но теперь хоть ясно о чем речь
Маргарита Владимировна• 20 апреля 2023
Ответ дляCrazy_lady
Перечитала два рази. Нічого не зрозуміла. Невже не можна без помилок/описок писати? Жах(((
Я тільки перший абзац - нічого не зрозуміло. Пішла по коментарях, тут є перекладачі на розмовну мову)))
Ответ дляЭфигения
во все времена были женщины, не оформляющие брак, потому что никто и не предлагал. а рассказывать что то надо. про то, что не очень то и хотелось.
margaritavoronina1• 20 апреля 2023
Ответ дляRomashechk@
Моя кума одинока мама-похрестнику вже 19- кума ніяких виплат не отримувала тя раніше рахували якось по іншому і в неї виходило так що їй не належить. А як похресник підріс вона почала на заробітки їздити,ну і зрозуміло що знов в прольоті з виплатами..
Romashechk@• 20 апреля 2023
Але якщо біологічний батько не помагає , то і суд не поможе . Чисто по-людськи треба помагати дитині , навіть якщо не живуть разом і ніколи не жили. Якщо є статеві стосунки , то треба не відкидати навіть 1% , що можуть бути спільні діти. Я взагалі не знаю, як можна спокійно спати і жити в розкоші , в той час як мама останні гривні визбирує , щоб прогодувати дитину.
Ответ дляmargaritavoronina1
Навпаки зараз суворіші правила.
Ответ дляRomashechk@
А я знаєте, оце я зараз щось подумала, що може тренд такий, що чоловіки гинуть і тому дівчата розраховують на себе одразу, мол мало лі що, заберуть чоловіка чи співмешканця
Ответ дляRomashechk@
Есть папы от которых только проблемы и никаких денег и общения
Romashechk@• 20 апреля 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Моїй 12 років, то десь до 4 років були виплати жінкам на дітей по 300 грн др 3 р і десь по 500 грн до 6ти чи далі , незалежно від розміру зп. А тепер має на дитину виходити прожитковий мінімум. Тобто, поділили мою офіційну мінімалку на 2 ох ( це дохід нашої сім´ї) і о, диво - на дитину виходить прожитковий мінімум . Скажу з досвіду оточуючих , що на дітей може трохи більше отримуюиь гроші багатодітні і ті хто і так досить їх має, бо групи поробили і т.д. А тим кому треба допомоги - то не виходить
margaritavoronina1• 20 апреля 2023
Ответ дляyulli-1
Навпаки зараз суворіші правила.
Вона жила з батьками і тоді рахували сувмісний дохід,чи якось так