А я с Рио-де-Житомира!• 21 апреля 2023
Встала в 3 ночи, есть смысл сдавать ТТГ?
Вообще сон плохой постоянно.
Істеріомама• 21 апреля 2023
Каким боком плохой сон измени ТТГ? Даже прием гормонов его не меняет за день!
Моль Моллівна• 21 апреля 2023
я від переживань вже місяць встаю то в 4, то 3 по півночі взагалі не сплю. Думаєте ттг мені допоможе, як один в зсу, інший захворів?
Грабля• 21 апреля 2023
В мене теж так було. Субкліничний гіпотиреоз. Через 2-3 тижня від початку прийому еутироксу стала краще спати. Потім призначили Лірику, на ній сон значно кращий. Звісно буває, що десь о 3 ночі прокинусь, але майже одразу засинаю
А я с Рио-де-Житомира!
• 23 апреля 2023
Ответ дляГрабля
А сколько у вас был Ттг?
А я с Рио-де-Житомира!
• 23 апреля 2023
Ответ дляГрабля
3,7
И вы при 3.7 начали пить гормоны? Долго пили?
Грабля• 24 апреля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так, почала, бо лікують не лабораторні показники, а показники стану здоров‘я, тобто орієнтуються на симптоми. Я дуже погано себе почувала, у мене були майже всі симптоми гіпотиреозу
А я с Рио-де-Житомира!
• 24 апреля 2023
Ответ дляГрабля
А не пробовали пару месяцев йод, селен попить?
Минимум глютена. Сдать железо и витамин Д.
А сейчас какие анализы у вас? Если вы маленькую дозу пьете он выше 4х не идёт?
Грабля• 24 апреля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ні, не гралась в таке. Селен та цинк приймала й раніше, й разом з Еутироксом. Зараз поступово переходжу на 75 мк і трохи пізніше перездам аналізи. В мене при ТТГ 2,5 були низькі показники Т3 та Т4 вільних, + зберігалися деякі симптоми, тому поступово збільшується доза
А я с Рио-де-Житомира!
• 24 апреля 2023
Ответ дляГрабля
У вас доза как у моей мамы, а у нее ттг 20 без лекарств.
Грабля• 24 апреля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Що з того?
А я с Рио-де-Житомира!
• 24 апреля 2023
Ответ дляГрабля
Що з того?
Доза такая большая у вас