Ms. Скромность• 21 апреля 2023
Все такий який Львів крутий))
Місто наче маленький Париж де не де…
А оце їхнє «шо шо»?)) А кавуся? Люди дуже привітні і ввічливі. Тепер я в Це місто закохалась Львів’янки, порадьте куди б ще можна було сходити де дуже красиво? Тут всюди красиво, але я впевнена що є багато місць про які я не знаю.
Путающаяся• 21 апреля 2023
Високий замок, мені там подобається, а зараз коли все цвіте так тим паче.
Свій варік• 21 апреля 2023
Львов был в составе Польши,вот оттуда вся эта архитектура и колорит. Но стоит отойти чуть дальше от центра, город неухоженный
Ms. Скромность
• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Да уж , сравнили Львов и Париж))
Ви праві, Львів кращий)))
Путающаяся• 21 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Согласна
Ms. Скромность
• 21 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Переїхала зі Львова і видихнула. Ніколи не любила це місто.
А чому?
Птица Говоруша• 21 апреля 2023
Мне Черновцы и Камянец почему-то больше нравится, в Камянце больше зелени, каньон, река, замок
, и цены там поскромнее, и на кафешки, и на жилье
Я супер-пупер• 21 апреля 2023
О, починається )) Львів як Львів, комусь гарне місто комусь ні. Як і мені інші міста в Україні.
Ms. Скромность
• 21 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Львів гарне місто, але Київ найкраще!
Ой була в Києві ті затори то все не для мене… а ще коли таксист то було поавда років 3 тому сказав я вас не розуиію він говорив російською я трохи якось мала не дуже враження
Ті переїзди з правооо на лівий берег і решту важко мені
Твоя подружайка• 21 апреля 2023
Ответ дляПутающаяся
Мені Одеса -мама подобається , там море
+++++ да, именно море и меня привлекает.
Ms. Скромность
• 21 апреля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так тільки трішки ціни тут високі на житло..
Не пириживай• 21 апреля 2023
Львів - місто для туриста. Подивитись і витратити жмут грошей.
Прожила 8 років - переїхала у Франківськ - оце місто для життя.
КошкинДом• 21 апреля 2023
Мені Львів більш схожий на Прагу, але точно не на Париж. Зовсім різні міста, різна архітектура та атмосфера.
Мандолина Бу• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Да уж , сравнили Львов и Париж))
Ну чого? В нас негрів та арабів не як у Парижі
Не пириживай• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Так це в Києві метро є і значно більш розвинене транспортна інфраструктура!
Поживіть у Львові-подобиоайтесь 2-3 маршрутками, постійте в корках-згадаєте Київ добрим словом😂
Твоя подружайка• 21 апреля 2023
Да, Киев как-то изменился, и не в лучшую сторону, и побродить то толком негде. Я в пригороде Киева родилась и живу до сих пор, здесь мне не нравиться, но пока так сложились обстоятельства. Давно очень мечтала жить в Киеве, но жила 5 лет в Питере и вернулась. Красивый очень город тут не отнять и не добавить.
Ms. Скромность
• 21 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
ого а чого вас занесло аж в пітер?
Ло Шарик• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Да уж , сравнили Львов и Париж))
Она просто в Париже не была
Стопясят раз обсуждала• 21 апреля 2023
Ответ дляСвій варік
Для туриста прогулок по центру хватит с головой.а дальше и нет смысла ходить.в центре есть всё
Ms. Скромность
• 21 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Она просто в Париже не была
так…це правда…я була лише в Англії , Італії, Польщі, Турції , Єгипті, Голандії
А в Парижі поки що ще не була)
Стопясят раз обсуждала• 21 апреля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Были,прошлым летом.с войной их сдуло хутко
Твоя подружайка• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
ого а чого вас занесло аж в пітер?
Замужем была, в принципе можно было остаться, жильё было, но я совсем одна и маленький ребенок лет 5 было, короче поехала обратно к мамке.