Астановитесь• 21 апреля 2023
Багато у кого старі батьки, якім потрібен догляд, і діти?
Як ви справляєтесь? І дітей підіймать і за старими доглядати? Особливо коли у різних областях живете.
Я такая наивная• 21 апреля 2023
Ніяк. Поки самі вовтузяться. Нерви мотають. Насадили огородів а тепер надзвонюють що там бур´яни. Я вже грубо відповідаю, що своїх проблем зараз вистачає. Я куплю кажу вам ту картоплю, но їздити в один свій вихідний 50 км гробити себе на ваших городах я не буду.
Астановитесь
• 21 апреля 2023
От моя мати їздить з Київщини до Жмеринки до своєї мати. Та не хоче переїжджати зі свого дому та щей на дачу ходити хоче, і щоб з нею були. Дача страшна, то як хоббі, звичка. Подруг не має. Іноді родичі навідуються.
Є ще одна донька в неї ближче, година їзди між ними. Але вона вже сама старенька, має внуків, старого хворого чоловіка, теж дачу та нещодавно похоронила сина, і 2 внука на ній (першокласниця і випускник технікуму), іноді ще одного школяра підкидають.
Я помітила що це розповсюджена ситуація.
Моя мати часто каже що так довго не можна жити
та що зробиш
Астановитесь
• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Такої ж думки мій батько, зять моєї бабусі.
Але ж то їх сенс.
Бжоли-бандерівці• 21 апреля 2023
Родители отдельно, я отдельно. Наняла женщину чтоб немного помогала с хозяйством. У меня нет возможности разорваться.
Невісточка ж• 21 апреля 2023
Забрала маму. Она вносит посильную лепту, ей это в удовольствие, готовит и ждет нас с учебы работы, имеет смысл жизни, а не просто считает время между таблетками
Я такая наивная• 21 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
Але ж то їх сенс.
Ну я розумію, але навіщо мені це нав´язувати? Ще й виною робити що я не допомогає на городі.
Фляшунька• 21 апреля 2023
Забрали свекровь к нам. Не очень это радостно, но так удобнее нам в первую очередь.
Коварная Зая• 21 апреля 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ну нічого собі, 2 споріднені душі
Цікаво, 🤔
Будьте так ласкаві• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Нє, то все можете їм не казати. Купити ту картоплю чи огірки - воно не таке, то ж гроші треба платити. Це такі люди. Будуть лазити по тих городах поки є сили.
После шести ни-ни• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
какие огороды? еще даже картошку не посадили.
Астановитесь
• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Мабудь, тому що вони просять? Ростили вас, і тепер віддачі вимагають. Та ваше право відмовитись.
Моя мати якось замовляла трактор, щоб перекопали дачу, але там дерева
та хоч так.
Метелики на душі• 21 апреля 2023
Мого батька забрали, після інсульту не ходить, його батьки в іншій області за 100км їздить кожні 2 тижні, але там є ще донька їхня, то буває заходить. Там дуже багато роботи треба зробити, але часу не вистачає і не хоче, щоб я з дитиною туди їхала, бо ще небезпечно (після окупації багато мін, розтяжок).
ПробілНеПрацює• 21 апреля 2023
Забрала маму 2,5 роки назад і живе в мене.Так мені легше,бо не наіздишся,вона сумувала,ну вже змирилася,ледь ходить.Тато вже покійний.Всі справляються,а що зробиш.
Гореотума• 21 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
У якому віці?
Тут кожен сам для себе вирішує індивідуально. Але треба розуміти, чим вас пізніше народили, і чим пізніше народите ви, тим Може буде накладніше доглядати і за дітьми, і за батьками одночасно.
Я такая наивная• 21 апреля 2023
Ответ дляАстановитесь
та хоч так.
Я готова оплатить, Але ні їм потрібно саме мене цим наказати.... Віддачу я їм забезпечую рівно таку яку і вони мені надавали. Жерти є що, що тобі ще потрібно - це так мене виховували)))) ось і у мене тепер так жерти є що у них, все я більше нічого не винна. Нажаль вище голови не стрибнеш, що посіяно, те й зібрано
Бжоли-бандерівці• 21 апреля 2023
Если нужно выбирать то я всегда выбираю заботиться о ребенке. Эта отдача долгов работает только вперед. Да и родители дольше остаются самостоятельными. А то так разнянчат родителей так бывает, что на любое колотье в боку уже лежат и капризничают
Миссис Буркул• 21 апреля 2023
Родители старенькие. Со своего двора уезжать не хотят да и некуда. Живут в городе где постоянные артобстрелы((( я с оккупации в запорожье выехала. Работаю, снимаю жилье с сыном подростком.. вот взяла две недели отпуска и еле добралась до родителей чтоб помочь по огороду, по хозяйству.. положила маму в больницу, пусть подлечится… папа тоже… вот так и перебиваемся.. тяжело все это…,
Миссис Буркул• 21 апреля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
С вами не забалуешь
Маруська Му• 21 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Удалено администрацией...
Маруська Му• 21 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Удалено администрацией...
успокойте_Меня• 21 апреля 2023
Ответ дляМаруська Му
Удалено администрацией...
Цикавенная• 21 апреля 2023
Ответ дляГореотума
Удалено администрацией...
У вас с калькулятором и логикой беда. Рожая в 20, родителям помощь понадобится после 60 под 70, а дети сами уже под полтинник как правило без здоровья. Потому вчасно- это относительно.