Сиреневенькая• 21 апреля 2023

Давайте хвастатися обновками!

Косметика, догляд, одежа, прикраси - діліться, що останнім часом купили саме собі і тепер тішитеся☺️ В мене ось: півроку хотіла, та жаба душила, але на днях знайшла в магазині по більш адекватній ціні, ніж всюди і таки купила. Рада! Доглядає за губами і виглядає - просто мрія, ну нема для мене йому аналогів (хоча мала купу різних блисків і олійок)
RubashkaGucci• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Удалено администрацией...
КАПСЛОЧНИЦА• 21 апреля 2023
Ответ дляRubashkaGucci
Удалено администрацией...
Карма хамелеона• 21 апреля 2023
Купила пляшку ’Орасепту’ за 380 грн і сироп від кашлю за 280 грн.
автор Сиреневенькая • 21 апреля 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я что-то такого именно тона не помню сама недавно купила самый темный, Бордо. Чтобы был яркий цвет. А прям такого яркого розового вроде не видела.
Я вибрала віддіток на оригінальному корнері Діор в El Corte Engles (це щоб Ви могли погуглити), потім перейшла на іншу сторону вулиці і придбала в магазині Druni такий самий.
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А може не скромно виставляти свої обновки, коли в країні війна і не всі можуть собі дозволити щось купити?
Хто собі не може дозволити той не заходить в такі теми а якщо зайшов, то нормальна, адекватна людина подивиться з захопленням, порадіє за ближнього, що навіть в час війни люди продовжують жити і радіти таким дрібницям як новенькі речі чи парфуми, а не з ненавистю та заздрощами обкакувати чи висміювати.

Треба залишатись людиною, попри все. А не гнобити того, в кого є можливість купити, бо в вас її нема.
жижифреймут• 21 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Ну, по назві теми все зрозуміло. Якщо чужі покупки викликають роздратування, то можна в тему не заходити та і все
буреЛОМКА• 21 апреля 2023
Ответ дляКарма хамелеона
А я яєць два десятка - відчуваю себе заможною пані
RubashkaGucci• 21 апреля 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Удалено администрацией...
Чтооооооооооо?• 21 апреля 2023
Меня порадовало, что вчера наконец-то полечила зубы Долго на это настраивалась, да и денег не хватало
буреЛОМКА• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка

Удалено администрацией...
Сонечко• 21 апреля 2023
Ответ дляАнонимус Я
А из ухода, вот такую сыворотку недавно взяла, на утро лицо матовое, бархатное. Я правда люблю наоборот блеск, ну в целом норм
Дорогая или можно позволить с ЗП 5 тыс грн?
буреЛОМКА• 21 апреля 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну ви вважаєте нормальним, коли в країні війна, доходи у всіх впали, хвалитися покупками? Мета такої теми? (Мені просто цікаво).
Сонечко• 21 апреля 2023
Ответ дляRubashkaGucci
Мы купили чиститель воздуха дайсон.Не знаю зачем
Очень нужная покупка. Для тех у кого аллергия ,дети , животные особенно полезна
КАПСЛОЧНИЦА• 21 апреля 2023
Ответ дляRubashkaGucci
Удалено администрацией...
RubashkaGucci• 21 апреля 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Удалено администрацией...
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Удалено администрацией...
Це для обміну позитивним настроєм тема, енергією заряджає, я отримала задоволення, люблю подивитись що в кого є гарненьке на столику, хто чим себе порадував, люблю естетику і собі можу підглянути щось, може теж куплю.

Радію як за себе, а чого б ні??? Чи вам мало болю, смерті і сліз за останні 1,5 року? В мене сім‘я на фронті, похоронила близьку людину на днях. Кожен щось пережив і нам жити з цим болем!
Анонимус Я• 21 апреля 2023
Ответ дляСонечко
На кидстаффе тысяча, на Мейкап полторы
Туся муся• 21 апреля 2023
Сумку и обувь
Неправдиша• 21 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Я ж кажу - підробка
Как же вам полегчало, наверное
ПешитеБесАшипок• 21 апреля 2023
Купила вчера кроссы
автор Сиреневенькая • 21 апреля 2023
Удалено администрацией...
буреЛОМКА• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка

Дуже вам співчуваю, дійсно. Ми на роботі хлопцям скидаємось (пораненим в лікарню) переодично на поїсти, одяг.
Звичайно це справа кожного. Хтось хоче блиск купує, хтось хоче купляє їжу і несе в лікарню. Себе теж треба якось підтримати. Але от щоб на весь форум. Ну знову - кожному своє. Радійте за фірмовий блиск в автора, не буду заважати!
Клин_Кляйн• 21 апреля 2023
Моя мантия эксклюзивная и чуть косметики пополнила
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Это из новых Любимки. Сейчас еще иду забирать несколько 🥳🥳🥳
Покажіть ще, як заберете свої новинки🤗
В вас цікава колекція позаду))
Зроблено у 80-х• 21 апреля 2023
Одразу фото на тілі
Перекус беру завжди• 21 апреля 2023
Купила кроссы для походов чтоб закрывали щиколотку. Пока довольна
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Деколи це роблять на форумі від того, що немає кому вживу показати, щоб пораділи, тому шукають тут однодумців🤷🏻‍♀️
Карамелька• 21 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Удалено администрацией...
Я і досі не можу дозволити діор.
Ридаю…
Моторошні троянди• 21 апреля 2023
Гриль купила) старію мабуть)
Куртка потрібна, але нічого не подобається в магазинах
ЛижТолько• 21 апреля 2023
Ответ дляRubashkaGucci
Удалено администрацией...