Сиреневенькая• 21 апреля 2023
Давайте хвастатися обновками!
Косметика, догляд, одежа, прикраси - діліться, що останнім часом купили саме собі і тепер тішитеся☺️ В мене ось: півроку хотіла, та жаба душила, але на днях знайшла в магазині по більш адекватній ціні, ніж всюди і таки купила. Рада! Доглядає за губами і виглядає - просто мрія, ну нема для мене йому аналогів (хоча мала купу різних блисків і олійок)
Бриджит_Фрикандо• 21 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Піжама, віскоза, дуже задоволена
О, і я на неї дивлюся, я б і з собакою гуляла і такому костюмі
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Піжама, віскоза, дуже задоволена
А який це бренд? Прикольна
Не гавкаю- но охраняю• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
А який це бренд? Прикольна
Сінсей) але досить гарна якість як не дивно
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ого) здивували, тут біля мене є їх магазин, але не заходила ніколи, думала він так собі, не якісний мабуть
Не гавкаю- но охраняю• 21 апреля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
То мій «офісний костюм” )))) я з дому працюю
Яйцеголовая• 21 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-77a7
В заробітну платню 6000 грн не можу зараз нічого собі лишнього купити дозволити, все на харчі. Ще й двоє дітей.
Вам на дівчинку 10-12 років плаття не треба?
Не гавкаю- но охраняю• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Там дуже багато такого собі, але можна натрапити на речі досить не погані за класною ціню
Ось таке плаття теж отримала, дуже і дуже мені сподобалося, теж віскоза
Меня не звали• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Які флакончики😍 як вам новенький Чері? Він більш свіжий чи солодкий? Теж хочу. Радію за вас як за себе🥰🥰🥰
Спасибо) мне очень зашли, они такие нежные, тяжелого ничего в них нет.
Фиона Шрековна• 21 апреля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Моя мантия эксклюзивная и чуть косметики пополнила
Цю всю косметику ви за один раз купили? Я теж ходила на консультацію до косметолога - дерматолога, то треба було докупити не так багато засобів, а тільки три позиції, те чим користувалася до цього підійшло для догляду.
Татьяна-77a7• 21 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую. В мене 15 і 6 років, дівчатка
ИМХОля• 21 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ось те, що купила в цьому місяці, з догляду все підійшло і дуже подобається результат після використання.
Все класне. Розкажіть про догляд.
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Хочууууу тепер ще більше🙈 і покажіть будь ласка, ще свої новинки)) ви забрали вже?
2410diana2410• 21 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Телевізор вивозився з Єгипту, щоб дивитися російське лайно. Ще сидить жаліється, бо відповіли на провокацію.
Она шо, на приколе)))
Яйцеголовая• 21 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-77a7
Дякую. В мене 15 і 6 років, дівчатка
Зрозуміло, може крокси 36 і 38 розміри?
Меня не звали• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Покажіть ще, як заберете свої новинки🤗
В вас цікава колекція позаду))
Да, что-то меня на парфюмы понесло)
Меня не звали• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
Выезжаю за ними)
Яйцеголовая• 21 апреля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Сукню купила
Яка це марка? хочу собі вишиванку купити, придивляюсь
Татьяна-77a7• 21 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Зрозуміло, може крокси 36 і 38 розміри?
Ні нажаль, в мене дівчинка 48-50 р. повненька, 39-40 широка нога
Стрекоза любви• 21 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Етнодім
ИМХОля• 21 апреля 2023
Ответ для2410diana2410
Она шо, на приколе)))
Так. На її випад до автора про деццкіє, спитала чому вона запитує, хоче в автора позичити гроші? За хвилину комент потерся. Ще й не одна тут працює. Створює смуту, розганяє і з компанією жаліється. Уявіть скільки тут ждунів накручують голоси при опитуваннях.
Фиона Шрековна• 21 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Все класне. Розкажіть про догляд.
З догляду за обличчям користуюся засобами,що на фото, ще гідрофільною олією та сиворотку замовила, сходила на консультацію до косметолога -дерматолога, то вона мені підібрала. В мене шкіра схильна до висипань, чутлива.
Ванна Тазиковна• 21 апреля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Я вибрала віддіток на оригінальному корнері Діор в El Corte Engles (це щоб Ви могли погуглити), потім перейшла на іншу сторону вулиці і придбала в магазині Druni такий самий.
Я не хочу ничего, конечно, сказать, поскольку не знаю ни этих масел, ни магазина Друни. Но что точно - это то, что мы наперли из Испании (Тенерифе) кучу парфюмерии, которая продавалась там в нормальных приличных магазинах, а по факту оказалась ’ репликами’.
Сиреневенькая
• 21 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
А як ви туди потрапили, по знайомству? Що ви продаєте, якщо не секрет, це робота онлайн?
Я більше пʼяти років щось продавала, то тарифні плани на підписку на Пром.юа для продавців, то домашній декор, потім вирішила будувати карʼєру в цій сфері і вже пішла в b2b продажі (це великі дорогі угоди, відповідальність і багато-багато навчання). Пралельно вчила англійську і з нею і великим досвідом у продажах вже власштувалась на нинішню роботу. Продаю продукт, який розробляє моя компанія
Це не для всіх кар‘єра, я просто крім як красиво тріпати язиком нічого більше й не вмію, тому якраз те, шо мені треба) Але я ніколи не продавала те, що було б погане і не приносило реальну користь, так я теж не вмію і не хочу
ИМХОля• 21 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Крем- гель спф50 цікаво як себе поводить. А зелена банка, це що?