Сиреневенькая• 21 апреля 2023
Давайте хвастатися обновками!
Косметика, догляд, одежа, прикраси - діліться, що останнім часом купили саме собі і тепер тішитеся☺️ В мене ось: півроку хотіла, та жаба душила, але на днях знайшла в магазині по більш адекватній ціні, ніж всюди і таки купила. Рада! Доглядає за губами і виглядає - просто мрія, ну нема для мене йому аналогів (хоча мала купу різних блисків і олійок)
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
фото
Рай🥰 від HFC це у вас WEAR LOVE EVERYWHERE?
І Milano аромат Panettone ?🙈
Стопясят раз обсуждала• 21 апреля 2023
Дівка в намисті• 21 апреля 2023
Дівчата, я вас всіх переплюну)))
У мене з обновок - електричний кусторез))
Kusalochka• 21 апреля 2023
Мне пришли джинсы Сандро в стразах, а так же аутлет сандро блузка и кроссовки
Ответ дляФиона Шрековна
Так, я вже скільки всього перепробувала, що бачу треба на японський догляд для волосся переходити. В мене були набори керастаз, джойко, редкен, невіталі, лореаль,але з японською результат після першого застосування.
Тілько моіст класний , ось таке не беріть )
Меня не звали• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
І Milano аромат Panettone ?🙈
Panettone Вроде бы же нигде нет, раскупили,не расчитали популярности и сейчас партия в работе или я путаю?
Да, мне почему-то hfc заходит) денсин квин могу постоянно носить на себе, а это редко бывает у меня с ароматами)
Фиона Шрековна• 21 апреля 2023
Ответ для_MadonnA_
Дякую)
olgabaluta• 21 апреля 2023
Ещё я купила такие кеды, 👟 пока не очень понимаю, с чем и куда буду их носить. Декор - съёмный, правда. И босоножки 👡 (очень давно хотела белые).
Моторошні троянди• 21 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Дівчата, я вас всіх переплюну)))
Як говорить моя кума, то вже старість)
Бо вже не речі вибираєш собі, а якісь девайси)
Шукаю трусики• 21 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
а фото
olgabaluta• 21 апреля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А може не скромно виставляти свої обновки, коли в країні війна і не всі можуть собі дозволити щось купити?
1). Не все хотят быть скромными. 2). Всегда будут люди, которые себе ничего не позволяют, при чем тут я?
Кашка-маняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Ось те, що купила в цьому місяці, з догляду все підійшло і дуже подобається результат після використання.
а що за брюки?
Ща как дам• 21 апреля 2023
Ответ дляПищалка
Остання покупка,хвастаюсь))
Покажіть малюка, будь ласка 🐶
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Не чула такого, щоб розкупили, але так, цілком можливо))) був бум на них🤩
Треба і мені HFC спробувати, вони стійкі на вас? В них є ще вишневий аромат також, в стилі Том Форд, але не тестувала його, тільки відгуки читала.
Кавуся• 21 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Дівчата, я вас всіх переплюну)))
Оце тєма. Я теж хочу. Правда кущі ще не виросли.
Електрохарчування• 21 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Чем они классные, вы тестили?
Меня не звали• 21 апреля 2023
Ответ дляСнегопадка
На мне стойкие, но на мне и все Джо малоны, что пробовала тоже стойкие, диптик стойкие. Это индивидуально. У hfc вроде дьявольские интриги самые нашумевшие, вот к ним я равнодушна
Христя в тiстi• 21 апреля 2023
А можно вопросик? Вы донатите? И все ,кто здесь? Знаю есть парфюмы по 6тыс покупают ,но ни рубля на дрон не перечислили. Мерзко
Снегопадка• 21 апреля 2023
Ответ дляМеня не звали
Вам пощастило з шкірою)) на мені теж довго сидять, навіть легкі аромати і в нас з вами схожі смаки у парфумерії виявляється🤗
Вітаю вас з такими покупками крутими! Собі теж придивляюсь новенькі, хоча ще попередні флакончики і на половину не закінчила 🙈 але от дуже люблю парфуми))
Kusalochka• 21 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
а фото
Вот, джинсы очень хорошо сидят и камушки отпасть не дожны. Блузка ну такое, для разнообразия. А вот кроссы просто супер. В реале они лучше чем на фото и мне прямо очень нравятся и цена отличная.
Снежнакомка• 21 апреля 2023
Ответ дляКашка-маняшка
думаю над такою сумкою, на літо, брати чи ні?
Так,симпатична
Фиона Шрековна• 21 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
Крем- гель спф50 цікаво як себе поводить. А зелена банка, це що?
Крем супербіотик в зеленій банці, а після спф крему шкіра не жирниться та м’яка приємна на дотик, він ще й доглядовий, тобто можна інший крем не наносити під нього.
Шукаю трусики• 21 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Ага, джинсы норм, хочу себе бегги джинсы, еще шире чем эти)