Морковна• 21 апреля 2023
Волонтерские центры Киев где нужна помощь. Знаете адреса?
Может сети плести, паковать или ещё что то.. есть такие? Может знаете адреса. Хочу помочь.
Тракторні війська• 21 апреля 2023
Я 8 центров обзвонила- да-да, спасибо, все нужно, мы вам перезвоним… и никто не перезвонил.. значит, так им нужно(
Морковна
• 21 апреля 2023
Ответ дляТракторні війська
Эхх
Не танцую- но пою• 21 апреля 2023
Достатньо багато волонтерів, слава Богу, а приміщення обмежене, тому не запрошують більше, аніж треба.
Миллениалка• 21 апреля 2023
Туди, де плетуть сітки та кікмори завжди потрібні руки. Напишіть, який район Вас цікавить на пошту taniateh@ukr.net, я Вам скину найбільш зручну локацію для Вас