Маргарита и Мастер• Изменено 21 апреля 2023
ФОПы на едином налоге платят военный сбор?
Что еще платить нужно кроме единого налога и есв?
Неробименінерви• 21 апреля 2023
платять за найманих працівників при виплаті зп, якщо вони є, звісно
Юлия Крамарева• 21 апреля 2023
Військовий збір за себе платять фопи,які знаходяться на загальній системі оподаткування.За найманих працівників платять ВЗ всі незалежно від системи оподаткування.
Прокунсультуйтесь в податковій,вони ж бачать ваші види діяльності,підкажуть які ще можуть бути платежі, окрім ЄП та ЄСВ.