Наизнанку• 21 апреля 2023
Валізи на 5 людей в літак
Якщо сім‘я з 5 чоловік летить літаком. Топустима вага до 25 кг на людину в багаж( не ручна кладь), якщо взяти дві валізи і помісти в кожну 50 кг. Це не буде надлишкова вага за яку доплачувати треба? Чи на кожного має бути валіза до 25 кг?
Сім‘я: мама, тато, три доньки( 9р, 5р та рік)
Наизнанку
• 21 апреля 2023
Якась дурниця виходить. Чому не можна мамі взяти на себе і двох дітей валізу більшу? Це ж багаж. В ручну кладь знаю, але в багаж не можна купити одну велику валізу?
Щира українка• 21 апреля 2023
Как поднять тот чемодан 50 кг, грузчики, что не люди? Норма на одного, объединять нельзя.
Носки на подтяжках• 21 апреля 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Вага одної валізи до 25 кг, самих валіз може бути скільки треба
Не скільки треба, а по кількості пасажирів. На інфанта може не бути чи менша вага
Носки на подтяжках• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Бо ті 50 кг хтось має вантажити
Наизнанку
• 21 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Вони ж ідуть на колесах. Що то є 50 кг?
KaterionOK• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Тому що її складно підняти працівнику (профсоюз), вони і так часто страйки влаштовують
З горіха зерня• 21 апреля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Так, не правильно написала. Мала на увазі на кожно члена сім´ї
Щира українка• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Вони ж ідуть на колесах. Що то є 50 кг?
Вы вообще видели как грузят багаж в самолет и из самолета? Рекомендую посмотреть. Это грузят живые люди.
Носки на подтяжках• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Вони ж ідуть на колесах. Що то є 50 кг?
Грузчики їх не возять, а перекладають
Наизнанку
• 21 апреля 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Автор, ви надовго летите?
Сестра в Америку
Носки на подтяжках• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Сестра в Америку
Ясно. Тоді хай кожному беруть валізу. Середню чи велику. Ми у відпустку на 2+1 беремо середню валізу і + в мене невелика сумка і в чоловіка міський рюкзак в салон. На 10-12 днів нам вистачає. А якщо надовго летіти, то я б кожному взяла багаж.
Злюка-закусюка• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Вони ж ідуть на колесах. Що то є 50 кг?
Максимальна вага до 32 кг.
Чтооооооооооо?• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Вони ж ідуть на колесах. Що то є 50 кг?
А как поместиться 50 кг в чемодан?
Плекаю думи• 21 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
Нет, на каждого пассажира свой багаж 25 кг. Сестра летает в Египет так, едут 2в+2р с 2 чемоданами туда, а обратно с 4 )))манго везут и всякое барахло
Королева краси• 21 апреля 2023
Це міжконтинентальний переліт.
Вимоги до валіз почитайте. Там 158 см як максимум
Наизнанку
• 21 апреля 2023
Ответ дляКоролева краси
Це міжконтинентальний переліт.
Це знаємо
Наизнанку
• 21 апреля 2023
Ответ дляГубка Боб
Куди Вам в Америку , якщо Ви навіть багаж скласти не можете 🤦♀️
Не переживайте) якось вже буде))))