Жена_КотораяСтена• 21 апреля 2023

Давайте разом пообираємо джинси на весну.

Задача: обрати 2 шт з 5.
Моя фігура: прямокутник, тобто без вираженої талії, 70/91 обхват талії та стегон.
Зріст 160, тобто, буде довше ніж на моделі, під танетку см в 6 - саме те.
Всі підходять, міряла.
Результат:
вже голосів: 141
31 (21.99%) 1 Білі рвані
31 (21.99%) 6 Шукай інші, взагалі
27 (19.15%) 5 Кльош від стегна сині
18 (12.77%) для тих, кому лише результат
17 (12.06%) 3 Широкі палаццо
10 (7.09%) 4 Кльош від коліна сині
7 (4.96%) 2 Світлий кльош рвані
Майструю крила• 21 апреля 2023
Ответ дляБойова
Ужасны все. Прямые и трубы на объемных бедрах и низком росте делают человека квадратом
А 91 это разве об’емные бедра ?
Бойова• 21 апреля 2023
Ответ дляМайструю крила
А 91 это разве об’емные бедра ?
На таком росте да
ОноВамнадо• 21 апреля 2023
Ответ дляБойова
А какие нужно при объёмных бедрах брать? Всегда считала что прямые это самый подходящий вариант
ОноВамнадо• 21 апреля 2023
Ответ для__Jane__
Пропоную дивитись в чоловічих. Оте все на фото- уродує фігуру.
Впереди мешком висят
автор Жена_КотораяСтена • 21 апреля 2023
Ответ дляБойова
В мене стегна якраз не об´ємні )
91 см, талія 70, розмір 26/27 джинс або 34/36 євро ношу
Ответ дляБойова
На таком росте да
Бойова• 21 апреля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Прямые если не с широченными штанинами . Белые это прямые , но эти дырки для молоденьких . Не знаю сколько автору лет .
А остальные все модели ужас ужасный
На таком типе фигуры мом фит, самый лучший вариант
Пацака-задирака• 21 апреля 2023
Заказала себе такие. Еще не пришли .Не знаю модные или нет ,мне понравились
__Jane__• 21 апреля 2023
Ответ дляОноВамнадо
Впереди мешком висят
Спробуйте 510 і 511 модель в левайсах
ОноВамнадо• 21 апреля 2023
Ответ дляПацака-задирака
Я такие обычно беру
Помеха справа• 21 апреля 2023
Хто придумав взагалі кроп кльош?? Гидота.
Ответ дляБойова
А остальные все модели ужас ужасный
Я не розумію чому вже не перша Ви радите моми, мені вони не пасують взагалі, скільки в б не міряла варіантів у різних виробників, коли вони були на піку моди.
На мені це - жах-жахливий, срака робиться огромезна, ніжки тоненькі з під неї стирчать і в області стегон зморшки-зморшки...
Ответ дляПомеха справа
Мені теж не подобається кльош у вкороченому варіанті, люблю довгі.
Бойова• 21 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
А эти широченные штанины на коротком росте выглядят еще ужаснее. Сейчас каждая вторая в них , и пофиг что жирная, короткая, но ходят . Если Вы хотели мнения , Вам надо было фоткать себя в них , а то просите совета , и поди догадайся как оно будет на Вашей фигуре
Пишу з калідору• 21 апреля 2023
Ответ дляБойова
На таком росте да
ну кино
Бойова• 21 апреля 2023
Ответ дляПишу з калідору
ну кино
Удалено администрацией...
Пишу з калідору• 21 апреля 2023
Ответ дляБойова
Удалено администрацией...
Та так же как и скини, как кюлоты и остальные
Пишу з калідору• 21 апреля 2023
Ответ дляБойова
Удалено администрацией...
Судя из вашего комента, всем корыташкам в трусах ходить
Ответ дляБойова
Я планую носити іх під платформу, бо коханий зростом 191 см, то якось приходиться відповідати )Так що прямокутник, не вадрат, як не крути.
ГендиреХтор• 21 апреля 2023
Я купила такі Манго.
Ответ дляГендиреХтор
Я купила такі Манго.
Класні )
Во, як раз моя довжина - так на мені сидять всі, серед яких обираю.
А Манго міряла - більшисть подібних моделей дуже довгі, якщо обрізати ширина стане інша (
Манго - білі прямі.
ГендиреХтор• 21 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Класні )
Манго - білі прямі.
Так і я відрізала..форма лишилась така сама і сидять класно. Зріст у мене теж 160 і відрізала не більше 5см.і ношу з пласкою пвдошвою взуття,а для танкетки взагалі не треба відрізати.
Винник• 21 апреля 2023
Автор, у меня рост 162см, бедра 96см. Широкие джинсы не делают фигуру квадратной. Наоборот трапеция получается.
Янка-угомонись• 22 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ні, я ж кажу довше ніж на моделі, під танкетку см в 6
Зі зростом 160 будете як підстрелена: джинси будуть і не вкорочені, і не довгі. А з танкеткою виглядатимуть ще більш куцими, та ще й старомодно.
Янка-угомонись• 22 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Мені пасує кльош )
Але не вкорочені
Так купіть кльош, але повної довжини, тобто до підлоги.
Янка-угомонись• 22 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Беріть звичайні мом, а не завужені. Завужені справді на більшості фігур виглядають негарно.
автор Жена_КотораяСтена • 26 апреля 2023
Ответ дляБойова
додала нову тему, згідно Ваших побажань
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3325545
Ответ дляВэнди Стар
Вы бы лучше на себе эти модели показали, если говорите , что клеш вам подходит. Было бы проще выбрать на вас.
Ну от, нафоткала на осбі )
Вэнди Стар• 26 апреля 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ну от, нафоткала на осбі )
ответила.