Червона ікорка• 21 апреля 2023
В який період життя ви відчували себе найбільш щасливою і безтурботною?
Цікаво почути в кого і коли (в який період життя) було ( або до сих пір є) відчуття щастя, блаженства, безтурботності і очікування прекрасного майбутнього. Звісно, передчуваю, що у більшості щасливі роки припали на дитинство, студентські роки, весілля, роки в період планування дитини. А от чи варто очікувати ще щастя після 40, 50, 60?
Опишіть ваші теплі спогади від щасливих років. Щодо себе нижче напишу.
Результат:
вже голосів:
47 (37.3%)
17-25 років
33 (26.19%)
25-35 років
30 (23.81%)
5-17 років
15 (11.9%)
35-45 років
1 (0.79%)
після 45
Пузата Хата• 21 апреля 2023
А у мене це був час другого декрету - 29-32 роки. Кайф. Я була такою щасливою!!!!
Копуша• 21 апреля 2023
Як вийшла заміж, з 26 років. Дякую чоловіку, він звільнив мене з рабства матері.
Оле Лукойе• 21 апреля 2023
Після другого заміжжя 36-37 років
А потім сталось повномасштабне вторгнення 😔
Червона ікорка
• 21 апреля 2023
Щодо мене, то маю ніжні спогади про дитинство, свободу, люблячу безмежно бабусю і відчуття, що все життя попереду, відчуття сили і здоров´я.
Ще ейфорія була після народження дитини, яку так довго чекали. Ейфорія затягнулась аж на 2 роки ( на весь період ГВ).
Червона ікорка
• 21 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
В беременность.
Да, це справді космічне відчуття. А ще годування грудьми.
Цідило правди• 21 апреля 2023
Юність, безтурботність, немає сім´ї, відповідальності, особливих проблем. Активне цікаве життя, щодня, пригоди, веселощі. От років з 16 до 25, поки заміж не вийшла і діти. Чого мені той заміж не терпілося? Доросле життя, не цікаве. 39років мені.
успокойте_Меня• 21 апреля 2023
Наверное лучшие годы. В институте и после. Лет до 35.
Все шло , как надо. Знала, что время ещё есть и все успеется.
Червона ікорка
• 21 апреля 2023
Ответ дляСоседушка
я вже з підозрою дивлюсь на ваші запитання
Ви мене сплутали, це перше питання на останній рік.
А вот я вам сейчас расскажу• 21 апреля 2023
Я была счастливой, когда в будний день сидела в 10 утра на лавке в парке без работы и перспектив и смотрела на снующих туда сюда людей и машины. А мне никуда не нужно было спешить. Это был чистый кайф и счастье в моменте
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Зараз!!! 28 років можу себе забезпечити, дітей не маю. Лякає майбутнє де треба буде народити і те що чоловік не заробляє за трьох( боюся періоду коли прийдеться собі відмовляти багато в чому(
EvelynMedicine• 21 апреля 2023
когда позволяла себе тупеть ничего не делая
и заниматься тем что нравится
Червона ікорка
• 21 апреля 2023
Ответ дляА вот я вам сейчас расскажу
Да да, я теж любила декрет, особливо виспатись з дитиною, попити кави, багато гуляти і розважати малечу. Інколи думаю, скільки того життя, всіх грошей не заробиш, треба сидіти з дитиною до 10 років.
ВыФсеВрете• 21 апреля 2023
Знаю точно - с 10 до 14, потом все вокруг как-то ушли дальше, повзрослели, а я будто так и застряла в 14 ти. Был ещё неплохой студенческий период. Было хорошее время, когда ребенок был маленький, Я в нем растоворялась. Ну а сейчас уже больше 50 ти. Однако...(
Смячиком• 21 апреля 2023
Была абсолютно счастлива с детства и пока не вышла замуж. Сейчас вроде тоже, но это уже совсем другое, не абсолют, т.к. есть недовольство материальным, не хватает времени и сил на то, что нравится, обязанности, ответственность...
ИНЬэтовамниЯНЬ• 21 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Дуже точно про дитинство сказали. Було відчуття, що майбутнє в собі таїть щось приємне, нове, світле, якусь загадку, яку я розгадаю. А зараз бачу, що якщо і є майбутнє - то сіре, понуре і нецікаве.
Мрію іноді хоч день прожити як у дитинстві. Щоб надворі літо, я у бабусі, вона мені свіжого хліба з маслом дала (обожнюю ще досі його), на вулиці тебе дівчата чекають, до вечора з ними ганяєш, як мама казала, потім засинаєш під якийсь серіал, який бабуся дивиться. І кожна дрібничка дає купу емоцій - тепло, запах літа.. Навіть курей пасти обожнювала, або двір підмітати - завжди придумувала якісь історії, уявляла те все.. Куди і ділось те щастя(((
КакКовёр навыворот• 21 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Эээ... Ніт :)
КошкинДом• 21 апреля 2023
з 31 до 36 були незабутні роки, багато приємних вражень, гарних емоцій, кохання... я відчувала себе гарною, щасливою, як жінка, натхненною!
Червона ікорка
• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Нічого поганого не беріть в голову, у вас прекрасний період в очікуванні материнства, насолождуйтесь моментом, адже колись він буде позаду.
сою не люблю• 21 апреля 2023
Розумію, що все найкраще вже було.
Отой первод коли діти маленькі і з чоловіком ще запал, плани і мрії
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Я ще не вагітна, але розумію що є в нас максимум пару років)
Червона ікорка
• 21 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
А зараз у вас є план що зробити, щоб стати щасливою?
ВыФсеВрете• 21 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Точно нет