Teonaa• 51 минуту назад

Хто читав про «літак судного дня»?

Я якийсь час почала читати, почала з Вʼєтнама ж, і от дійшла вчора до холодної війни, тощо. Я і раніше поверхово чула, а це прям почитала
Страшні речі, звичайно. Доречі що цікаво, як мінімум двічі відмовлялися виконати наказ про запуск самі знаєте чого - саме ракетчики (чи хто вони) СРСР. Тобто двічі , як я зрозуміла, вже були накази про пуск ЯЗ, чи що????
А про автономну систему «відповіді» на загрозу у сша і росіі хтось читав? Там теж виявилося цікаво. Тільки у сша ще є все одно обов’язкове підтвердження людиною, (навіть яка на борту того літака судного дня, який постійно в режимі чергування із прогрітими двигунами), а у росіі як завжди- автоматом, навіть якщо датчики здуріли/збій тощо. І людина не треба. Автоматом.
автор Teonaa • 48 минут назад
Що я за висновок зробила- так це те, що людина як вид - має явно якусь поломку днк.
Це можна йобнуться з тої гонки озброєнь, з мети цього всього..з вкладень фінансових. Боооо
Екологія мінус, пенсії мінус, благоустрій нікому не всрався. Це якась фігня

NYC• 42 минуты назад
Слышала, за этот самолет, но не во всех странах есть эти самолеты или им подобные.
автор Teonaa • 25 минут назад
Ответ дляNYC
Ні, це американські. Ну у них так. В Росіі нема. Там отак - датчик показав загрозу - всьо, йде команда
Marinamariana• 2 минуты назад
Ответ дляTeonaa
Вы пришли к правильному выводу