Апофиозная• 21 апреля 2023
Чому люди такі злі?
Мабуть війна загострила моє сприйняття,але я майже скрізь бачу заздрість,злість та ненависть людей один до одного. До прикладу, в жінки загинув чоловік на війні і вона починає ненавидіти тих чоловіків,котрі не на фронті. Потім приклад, сім´я виїхала за кордон, бо їх житло вже зруйновано, а оточуючі вже засуджують. Та навіть тут в темах жінки одна одну ладні здерти. Ще не бачила жодної теми, де б автора не засудили. Хоч одна жіночка та засудить. Що з нами сталося, люди?
ПАЦАНКА О• 21 апреля 2023
Тут і до війни так було. Це справжні люди без масок. Тут не люблять молодих, гарних, розумних, успішних, щасливих, заміжніх і т.д. короче, тут нікого не люблять)) така правда життя
Ну це людська природа, може я теж якась не така, але якщо б втратила щось чи когось, то шо мене б не тішило те що це є в інших. Такий рівень досяжний не багатьом. Багато просто грають якісь ролі доброти, терпимості, щедрості чуть не все життя. Я таких людей прямо « с лучиками добра» недолюблюю чомусь
Ответ дляПАЦАНКА О
Я на форумі зовсім недавно, але для мене це дійсно неочікувано було. Тільки дай людям змогу писати анонімно, так вся та злість і полізе. Чогось я думала, що жінки мають підтримувати одна одну. Як же жіноча солідарність?
Всі люди різні. В моєї знайомої ще задовго до війни померла подруга. Так вона довго з такою ненавистю дивилася на людей, які усміхалися чи сміялися. Не екстраполюйте досвід окремих людей на всіх і не узагальнюйте. Завжди були люди, які важко переживали особисті трагедії і не могли змиритися з тим, що життя довкола триває. Краще поспівчувайте їм.
Ответ дляМурмоська
Дійсно, ви праві. Може треба їм поспівчувати, щоб вони трохи відтали.
Наразі дуже швидко йдуть переходи від старого до нового,багато людей живуть у минулому часі,не можуть вони стати на колії нового теперешнього.
Чим чистіше ви були до,тім легше вам.
Якщо людина була ’не дуже до’,то вона ще гірша стає і якщо раніше те все було завуальовано,то тепер воно з неї пре як із труби.
Дуже цікаво спостерігати,в моємо оточенні є такі люди.
Не намагайтеся їх виправляти,то їх вибір і їх життя,як би це сумно вам не здавалося.
Чим чистіше ви були до,тім легше вам.
Так и до войны так было всегда)
Это нормально. Сам процесс роста и самоутверждения с детства - это соревнование, это достижение лучшего результата чем у других. Ну а если нечего достигать, нет явных результатов в какой либо области, то самоутверждаемся на бытовом примитивном уровне. Моё любимое здесь- это публичное исправление грамматических ошибок))) это прям липучка для мух-интеллектуалов неудачников)
Ответ дляManumycat
Про жінку в якої загинув чоловік ви даремно. Страшно уявити в якому стані людина, в неї горе і травма, і це може таким чином проявлятись. Ви б краще поспівчували, а не засуджували.
Я не засуджую, може не правильно написала. Я до того вела, що це звісно страшне горе, та хіба ж чиясь смерть ще поверне її чоловіка? Чомусь зараз деякі люди почали жити за принципом якщо мені погано,то хай і усім буде погано.
Ответ дляvikahma09
В кращіх « традиціях» Порадниці - наїзд на автора теми))))) Тема ж з таким посилом, що ой, які всі навкола злі, чому. Автор же теми теми точно не така, не зла, не заздрісна. Вона ж точно нікого не засудила, оту нещасну жінку, що втратила чоловіка.
Я не кажу,що я янгол. Злість буває нормальною реакцією, а буває не нормальною. Я кажу про те,що зараз стало набагато більше тієї неконтрольованої і невмотивованої агресії.
Ирина-bbd0• 22 апреля 2023
Ответ дляNadine23
Ну так почитайте что такое агрессия.а не создавайте дебильные темы с дебильным непониманием реакции вдовы.
Ответ дляNadine23
В стані горя людина може не мислити здоровими прописними істинами, а дійсно кричати щоб всі здохли, і таким людям потрібна допомога, невже Ви цього не розумієте?
Brichka_04• 22 апреля 2023
Люди такими и были. Война, вы правильно написала, обострила все эти вещи. Плюс у многих психика стала не стабильной. Ни на кого не обижайтесь, всех прощайте, меньше общайтесь с людьми. Им сейчас я все прощаю.