NV.ua
ЗМІ назвали ймовірне імʼя українського захисника, якого обезголовили російські окупанти
1 день назад
Focus.ua.
Жив у Закарпатті: ЗМІ з´ясували особу бійця, якого обезголовили у російському полоні (фото)
1 день назад
Голос Карпат
Українським захисником, якого обезголовили рашисти, був Сергій Потокі із Закарпаття, - Telex
1 день назад
ФАКТИ
«Немає жодного офіційного підтвердження, що це наш Сергій»: родина закарпатського...
1 день назад
Focus.ua.
1 день назад
Голос Карпат
1 день назад
ФАКТИ
1 день назад
Угорці ’встановили’нашого героя..на тому відео,а його сестра каже -то не він!у нашого інша фігура,голос і він не говоре російською,і на відео -літо,а наш місяць назад пропав безвісти і не було зелені!Як так можна спекулювати ,хайпувати на такому гору тим венграм..сестра в шоці,мати,дружина..надіються ,що він в полоні чи поранений
Ответ дляFilomena
Навіщо знову піднімати цю тему?
Дайте людям спокійно оплакати, хто б це не був.
та вже кругом і наші новини крутять.погугліть.
Ответ дляJul_L
Так зачем еще здесь, если этого и так полно везде?
а ви де читали?
Санька-4b93• 22 апреля 2023
Жах в том, что всевозможные рахиты пытаются поднять рейтинг на этой страшной теме. Какая разница, как его звали? Все кто нас защищает - герои.
Ответ дляStefaniya K.
У Вас все темы новостные. Все, кому интересны новости, черпают их в специализированных источниках. А это форум для общения. И в данное время, место, чтобы от них отвлечься. Улавливаете?
Солидарна с автором 2-го коммента
Ответ длячир
Автор, закрывайте тему. Официальной информации пока нет... Кощунственно обсуждать он это или не он с людьми, понятия не имеющими. Не одобряю.
якби не новини наші-то я б не знала.а так вперше напишу-зрада і позорисько
bespe4na_mavpa• 22 апреля 2023
Меня одну бесят ваши новости? Я не понимаю, зачем вы их тут постите? Думаете, люди телегу не читают?
Ответ для_Olka_
Солидарна с автором 2-го коммента
то розділ-смі,політика,новини тут.чи ви його закрили вже?ніби не порушила правил .я прочитала ваші ’отвєчься’-одне нагнітання у вас завжди.чому так?
Ответ для_Olka_
Участник проекта с 03.04.23 и 33 темы. Вы, простите, спать успеваете?
Удалено администрацией...
Ответ дляbespe4na_mavpa
то ви не заходьте і не будете біситись.хто вас примушує?
Ответ дляStefaniya K.
Да, Вы правильно прочитали раздел. Но здесь, кроме, как обсуждения новостей, люди обсуждают еще кучу других тем из разных рубрик. А у Вас исключительно (!) политика. С первого же дня. И кто из нас нагнетает? Посмотрите хотя бы на название этой темы
Ответ дляkuskus
Автор, у вас всі теми, вибачте, з придурʼю, відчуття, що ви жовтому виданні працюєте
наприклад?наведіть хоча б одну
Ответ для_Olka_
Удалено администрацией...
Ответ дляHelga_SV
вас забагто. навіть зеботи вже вас посилають ...
мені байдуже.я і сама пошлю смачно)