LudaSHS• 23 апреля 2023

А .. Всу на лівому? Чи да чи ні.

Тим часом ...

ISW каже, що ЗСУ зайняли позиції на березі Дніпра на північ від Олешок (7 км на південний захід від Херсона) і на захід від Дачі (10 км на південь від Херсона).

Чи ?
Новини, що наша Армія вже знаходиться на лівому березі Дніпра, а наше командування це не спростовує та не підтверджує, у американців називається красивим терміном "створення ситуації стратегічної невизначенності", щоб дехто почав нервувати та робити помилки.

Ну, як у Сунь Цзи "якщо сильний, то прикидайся слабким". Ну, і далі по тексту. Далі здогадуйтесь самі чому такі новини виникають
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
глобальное
Накидывают

The Economist випустив матеріал «Майбутній український контрнаступ може сформувати майбутнє України та всієї Європи».

Підзаголовок - Він підготує підґгрунтя для мирних перемовин в майбутньому.

Тези:

Десятки тисяч українських солдат готуються до битви. Ніхто не знає, де почнеться контрнаступ. Доля України та Західних союзів може залежати від подій наступних декількох тижнів.

В України може не бути другого такого шансу. Росія ослабла. Багато окупантів полягло під Бахмутом. Швидко поповнити втрати РФ не вдається.

Україні треба спробувати перерізати росіянам Кримський міст наземною операцією через Донбас.

Останні 5 місяців фронт лишався нерухомим. Щоб почати перемовини, Україні треба мати перевагу, в той час як Росія відчуватиме реальну загрозу своїй подальшій окупації Крим.

ЗСУ буде тяжко. Росіяни побудували багато захисних ліній. Плюс ЗСУ потрібна перевага у живій силі, а цього в них не так вже і багато.

Україні та тим, хто підтримує її на Заході, потрібно готуватися до того, що контрнаступ принесе незначні результати, а то й гірше.

Якщо ЗСУ знищать Кримський міст, немає гарантій, що Путін сяде за стіл переговорів.

Захід повинен усвідомлювати, що цей контрнаступ не буде останньою битвою цієї війни. Треба і надалі підтримувати Україну, щоби Росії було би складніше в майбутньому забирати в неї території.

У 1994 США підписалися стати гарантом суверенітету української безпеки. У 2014 вони нічого не зробили, коли Путін порушив його. Цього разу треба надати Києву справжні гарантії безпеки.

P.S. Шановні читачі/ки каналу! Може комусь і буде цікаво, що я думаю на основі усіх тих статей, які читаю останнім часом.

Мій висновок такий у спрощеному вигляді - США та інші західні союзники України дають нам зброю для контрнаступу, який, на їхню думку, принесе незначні результати. Потім вони підбадьорять нас, мовляв, молодці, непогано все зробили, і змусять Київ розпочати процес перемовин із РФ. Думка Заходу така - Україну Путін не захопив і навряд чи зможе це зробити, йому треба перерва. З іншого боку, Україна все-таки не зможе не те що на кордони 1991 року вийти, а хоча б вийти на кордони 23 лютого 2022. Патова ситуація. Україну змусять сісти за стіл перемовин дуже вагомим чинником - відсутністю або набагато меншими поставками зброї. Тому є ймовірність справді підписання якогось договору, який, як на мене, просто відкладатиме вирішення питання на декілька років.

Залишається декілька невідомих факторів - яким справді буде контрнаступ ЗСУ, як відреагує українське суспільство на потенційні перемовини.

Але з того, що я читаю зараз, складається враження, що Західні союзники нам ніби говорять - хлопці та дівчата, це ваш останній шанс на успіх, заберете стільки територій назад, скільки зможете, а потім будемо домовлятися. Ви не можете виграти цю війну. (https://t.me/ukraineinmedia/99)

Але є фактор інший - ЗСУ. І там може бути все, що завгодно. Тому не впадаємо у відчай і працюємо!

https://www.economist.com/leaders/2023/04/20/ukrai...

Onyx83• 23 апреля 2023
Процитую Стерненка: коли друг-дебіл гірший за ворога (це він про ISW).
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
Ага
Но тут есть варианты
motherfucker• 23 апреля 2023
Коли лінія фронту проходить такою широкою потужною річкою як Дніпро, подолати таку перешкоду – дуже складна робота. Тому тут потрібно набратися терпіння навіть найкращим «студентам» Інституту вивчення війни, — речниця ОК Південь Гуменюк.

Ждем официальных заявлений и верим в ЗСУ
Если это правда, то скоро будут хорошие новости
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Кто не осилит Экономист

Есть допис еврея, американского доктора, он любит читать сми и соцсети и складывать
Все говорит, что сворачивать думают все.
Конечно, Сша говорит - Украина выберет сама точку, где остановится, и какая будет ее победа, а мы будем поддерживать любой выбор

Но и такие’
PROGNOSIS GUARDED

В последнее время будущее стало превращаться в прошлое с такой скоростью, что прогноз ( пророчество ) становится посмертным эпикризом как то незаметно. Поэтому надо торопиться.

Так вот, прогноз доктора Раскина на 2023 год.

1. Война закончится в этом году. Ко дню Октябрьской социалистической революции.
2. Шансы на военную победу России стремятся к абсолютному нулю ( по шкале Кельвина ) в силу тонкости ее прямой кишки.
3. Вероятность значительной военной победы Украины варьирует в двоичной системы от Да до Нет, и в общем определяет оба варианта развития событий.

3. Начнем с худшего сценария ; Украине не удается пустить юшку России в удовлетворительном количестве. тогда к осени совокупный Запад выкручивает Украине руки, заключается перемирие, в результате которого Россия удерживает все, что ей удалось заглотать, а Uкраина отстраивается Европой по швейцарскому стандарту. Украинцы припоминают Зеленскому все, что ему можно припомнить, и тот просит политического убежища в США. Россия празднует победу следующие 15 лет, до самого выноса Путина из Кремля ногами вперед, после чего впадает в Смутное Время ( оно же девяностые2).
Перемирие никогда не становится миром, но никто уже стрелять всерьез не будет, потому что надоело.

4. Лучший сценарий: Украине удается пустить юшку России quantum satis. В Москве происходит демократический переворот. Vласть берет хунта Пригожин/Кадыров/Стрелков; Путин после тяжелой непродолжительной болезни переезжает на аллею почетного захоронения; период полураспада России ускоряется до пяти лет. Заключается перемирие Украиной, чтобы Кремль мог не отвлекаться от резни друг друга. Тем временем Украина отстраивается Европой по швейцарскому стандарту. Украинцы припоминают Зеленскому все, что ему можно припомнить, и он просит политического убежища в США.
Тут коменты. https://www.facebook.com/100000682600704/posts/pfb...?
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
В общем есть над чем подумать
То , что читаю сейчас , полностью противопечит нарративам советчицы - война на года/ десятилетия. Только тут это.
Везде пишут ..пишут ...пишут
23/24 и потом все.
I.vetrova• 23 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
В общем есть над чем подумать
Везде пишут ..пишут ...пишут
23/24 и потом все.
Действительно всё … до 28 года . А потом с новой силой судя по словам Арестовича

jungler33• 23 апреля 2023
Про це ще 20 квітня казав кацапський воєнкор Тринадцятий:
Попытаюсь обрисовать обстановку на нашем берегу Днепра, в Херсонской области, она явно не будет такой веселой, как рапартуют оптимисты.

Хохлы успешно высадились и закрепились в районе лодочной станции, которая на нашем берегу, за Антоновским мостом, уже как пару недель там тусуются.

От полутора километров за нами расстояние за мостом контролируют наши, а остальное все контролирует противник.

Плюс благодаря нашему долбоебизму враги там наладили себе стабильный подвоз, копят силы, эвакуируют раненных, привозят провизию и боеприпасы.

Катаются на лодках, как блять кубинские наркобароны, только шлюх на катерах не хватает...

Как это блядь происходит? А я скажу вам, как это происходит! Это наша ебаная непобедимая бюрократия!
Zelenkа• 23 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
Цікаво, чий рупор Стерненко
Zelenkа• 23 апреля 2023
Ответ дляI.vetrova
У вас в методичках досі прописаний Арестович?
paradise@email.ua• 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Цікаво, чий рупор Стерненко
сбу - это в свободном доступе
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Ответ дляI.vetrova
За чей счет до 28?
Дайте ссылки на впк рашки, и ее ресурсы? На базе чего вы видите, что еще 5 лет есть ресурсы.
Zelenkа• 23 апреля 2023
Ответ дляparadise@email.ua
сбу - это в свободном доступе
На паркані теж написано, а за ним - дрова)
Onyx83• 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Это универсальное описание любых изречений )
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
То такие секреты секретные
Zelenkа• 23 апреля 2023
Ответ дляOnyx83
Не заходить мені Стерненко, ну ніяк)))
I.vetrova• 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ну если он один ещё в 2019 году по полочкам разложил как будет проходить наступление и с каких сторон..В отличии от всего того что было тогда и сейчас у власти. То почему он и сейчас не может дать такой прогноз??
paradise@email.ua• 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
зеленка - это типо жги? Вы спросили - я знаю ответ, откуда - не Ваша забота, пардон
I.vetrova• 23 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
За чей счет до 28?
Остановится 23/24. А с 28 начнется по новой

Zelenkа• 23 апреля 2023
Ответ дляI.vetrova
Пруфи, Біллі!
Ви ж розумієте, що зараз заднім числом всі стали провидцями і онолітєками.
Zelenkа• 23 апреля 2023
Ответ дляparadise@email.ua
Ясно, понятно
LiliaCh• 23 апреля 2023
Ответ дляjungler33

Тоже это читала, при чем уже давненько относительно или то дни такие длинные. Странно, что только сейчас решили обсудить.
motherfucker• 23 апреля 2023
Ответ дляI.vetrova
Почему вы так думаете?
Onyx83• 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Не заходить мені Стерненко, ну ніяк)))
Он спорный персонаж (но таких 99 % в медийном пространстве). Но конкретно про это размусоливание с левебережкой - я согласна).
Леска• 23 апреля 2023
Там ще Світан казав що 9 травня ймовірно пу оголосить закінчення спецобосрації і перейдуть в оборону
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
И просто гарний пост від Трегубова

Я маю суперздібність. Я вмію помічати зміни в речах навіть тоді, коли вони поступові та непомітні для інших.

Я багато їжджу Україною. І бачу, як крізь сірий совок, як квітка крізь асфальт, пробивається українська хазяйновитість. Як колись невиразні села перетворюються на яскраві та мальовничі. Як радянські міста потроху стають приємними для ока та життя. Як з´являються бордюри, доріжки, крамнички та реклама, за яку не соромно.

Як з радянського колгоспу Україна, навіть за війни та бідності, перетворюється на затишну європейську державу.

Ми могли зробити це століття тому. Ми мали зробити це століття тому. Нам завадили. І досі хочуть затягнути нас в колективну обригану Сизрань, де Мінськ - шедевр містобудування.

Дякую, але ні.

Дякую, вороженьки, але простіше вас поприбивати. З усіма вашими літаками, ракетами та ядерним арсеналом, що чудово стирчатиме з вашої дупи, як квіточка з клумбочки.

Нам є, за що воювати. Наша країна проростає.’
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Ответ дляI.vetrova
А времена работы на Порошенко учитываете? А на Кульчицького и Братство? А его ’ те кто выбрал Зеленского выстрелили не только в ногу, а и в голову’
И такое у него было
И полностью отказ от национальной идеи, писал - он человек мира? И против украинского
Разное было.
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Ответ дляI.vetrova
Тот же вопрос. Дайте ссылку на впк рашки и выход его на уровень 21 г
Пишут надо от 20-30 лет им.
У вас есть ссылка на статистику и анализ?
Или ’ кажется’
автор LudaSHS • 23 апреля 2023
Ответ дляLiliaCh
Некогда
Булгакова и пушкина обсуждали и ссср 100 тем
I.vetrova• 23 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Пруфи, Біллі!
с 7-й минуты