Триндю-бриндю• 23 апреля 2023
Економне день народження. Хочу сама зробити арку з кульок
Не таке вже і економне, але хочу дещо зекономити. У нас прибалділи з цінами.
Арку каркас позичу у знайомої. Кільце
Кульки замовила.
Дівчата, я впораюся? Це не важко?
Кульки двох кольорів: чорні і фіолетові
Також сама спечу торт з картинкою, але то для батьків, бабусь і тд. Для дітей в кафе буде професійний торт.
Тоюто за день треба і торт і надути 100 кульок і зранку в ДН з 9:00 до 11:00 зібрати кульки на арку. Бігти додому збиратися, одягати себе і малу заплітати.
Впораюся?
Хтось має такий досвід?
Арку каркас позичу у знайомої. Кільце
Кульки замовила.
Дівчата, я впораюся? Це не важко?
Кульки двох кольорів: чорні і фіолетові
Впораюся?
Хтось має такий досвід?
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
продумайте, чим зав’язувать кульки, я вночі дитині надувала для сюрпризу, то третину трохи здулись. І самому зав’язувать нереально
З кулями прислали стрічки, наклейки різні. Таке різне.
Надувати треба не до «грушки» і тожі зав‘яжеться. Я відео дивилася
Хвець-тець• 23 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Я жлоб. Я не готова дати 4500 за арку
Я купила кульки за 600 і сама зроблю
Арка 4500? Офигеть, нафиг она нужна, жлобство какое-то.
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
оце ціни! на олх цікавилась прокатом, то більшість по 500-700грн фотозона прокат + доставка, якщо в друге місто...
Закарпаття, воно таке..
Тут все дорого
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
Учора за звязку гелевих шарів заплатили 900 грн
Дай подивлюся• 23 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Я жлоб. Я не готова дати 4500 за арку
Я купила кульки за 600 і сама зроблю
А нащо вам взагалі та арка? Для фоточок в інсту?
Робот Вертер• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
Так то фото зона, а то шары. Они всегда были дорогими.
Робот Вертер• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
то якщо арку робити, то я так розумію, не обов’язково гелієм надувати їх, всерівно ж закріплювати їх потрібно
Да, но посмотрите работы на фото.
У автора такое не выйдет 200 %
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Для фото на пам‘ять, в рамку і альбом) Щоб все було вже тематично і гарно
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляРобот Вертер
Да, но посмотрите работы на фото.
У автора такое не выйдет 200 %
Ну незай не таке вже вау, але ж не вийде якась срамота? Чи вийде?
Маючи арку і ті шари, також важко зроюити щось реально жахливе. Хіба ні?
Я ж не з палок робитиму і не з підручних речей. А з шариків різного розміру.
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
так, з цим згодна. Однакові за розміром кулі і таку затійливу важко без певного досвіду зробити
Різні за розміром кулі. 3 різних розміри вислали
От люди самі собі робили
Може щось таке і в мене вийде
От люди самі собі робили
Може щось таке і в мене вийде
Ответ дляТриндю-бриндю
От люди самі собі робили
Може щось таке і в мене вийде
От люди самі собі робили
Може щось таке і в мене вийде
зрозуміло, що різні розміри, але ж то по дизайну. Я мала на увазі, коли самому надувати, щоб всі не вийшли різних розмірів. Тому коли будете надувати, то візьміть один за еталон і намагайтесь однакові надувати. Щось та вийде! Єдине тих липучок, що в мене були, не вистачило, тому раджу купити додатково двосторонній скотч
ПростоБелка• 23 апреля 2023
Пін´яту треба. Діти завжди їй раді. А кульки гарно, але залиште декілька просто для гри. Арка для фото, немає дії із нею пов´язаної.
Триндю-бриндю
• 23 апреля 2023
Ответ дляBilenkova
О, дякую)
Кидстаффовна• 23 апреля 2023
Автор, я дитині на ДР просто кульками прикрашала кімнату. 25 шт невеликих моя мама надула сама и зав´язала хвилин за 15. Мені взагалі здалося,що майже миттєво. Пока я напис збирала, вона швиденько впоралася. Без усіляких насосів. І навіть не втомилась. Я думала ми будемо то півгодини удвох надувати.
Дай подивлюся• 23 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Навіть цікаво, що у вас вийде. Покажіть потім фото.