Потужна махіна• 23 апреля 2023

Чим лікувати молочницю в малюка

Дитині майже три місяці. Десь тижнів два назад на губах з´явилися молочниця. Педіатр порадила протирати розчином соди, але не допомагає...
Уже і всередині на щічках трохи є. Чим ви лікувались? Якими спреями?
Смурфик• 23 апреля 2023
йоптельмоптель!
то не педіатр, то кара небесна для дітей.

біле на слизових може бути різної природи, найчастіше грибкової (кандіда, молочниця).
Вам варто терміново показати нормальнлму лікарю очно щоб лікар визначив збудника. залежно від збудника різне лікування.

Вам дуже сильно поталанило, що дитя в нормі і їсть,зазвичай за тиждень рот перетворюється на суцільну язву, немовля неможе їсти, температурить.

маю успішний досвід лікування грибкового стоматита: 5 днів тричі на день обробляти ретельно рот дитині і соски матері розчином Кандід.
Милота• 23 апреля 2023
Ответ дляСмурфик
йоптельмоптель!

Моєму сину якраз содовий розчин і допоміг, було на язиці, протирати часто, мити пустушку, якщо смокче. матері мити груди перед годівлею.
автор Потужна махіна • 23 апреля 2023
Ответ дляМилота
І пустушку кипятила раз в день, не часто бере до рота
І соски свої протирала перед кожним годуванням, що тепер аж печуть досі
І сода не допомагає саме нам. Може слабий розчин. Чайна ложка на склянку води. Ви як часто протирали?
Милота• 23 апреля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Не пам‘ятаю вже по часу, але як бачила що комочки на язиці так відразу і протирала, бинтом намоченим в розчині. Розведіть соду як лікар казав і самі спочатку спробуйте на смак.
Кумедна• 23 апреля 2023
https://tabletki.ua/uk/Кандид/8703/, нам такий препарат дуже добре допомогав. Проходило за 1 день.
Смурфик• 23 апреля 2023
Ответ дляМилота
Вашому синові допоміг його імунітет.
най росте здоровий!
він би виздоровів навіть якби Ви нічого не робили ;)
Посудомойка• 23 апреля 2023
Не знаю в 3 месяца можно ли
Соком калины во рту ребенку помазать и молочница проходит
Но калина чаще зимой продается.Если найдете калину , то попробуйте.
Дама_из_рекламы• 23 апреля 2023
Ответ дляМилота
І моїй допомогла сода.