Доброго дня! Підскажіть будь ласка, у когось було таке, що дитина відмовляється пити воду з 6 місяців, як привчити, зацікавити, одном словом, що робити в даній ситуації. Дякую.
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
нічого
як схоче то буде пити
Так, но може виникнути така проблема як запор... а також зневоднення.
Аноним Советчик• 23 апреля 2023
До року відмовлявся син від води. Зовсім трошки пив. Перепробувала різні поільники. Йому вистачало Гв. Пити почав коли Гв скоротила, і їсти теж.
Не накручуйте себе. Якщо норм пісяє то вистачає рідини. Просто пропонуйте, з різного посуду, пийте воду перед дитиною.
Аноним Советчик• 23 апреля 2023
Ответ дляОксана...10
Вводьте продукти які послаблюють
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 23 апреля 2023
Ответ дляОксана...10
ну то заливайте силомиць
що за люди
Ответ дляАноним Советчик
Я вже перепробувала різну посуду, а також пробувала, чаї, компоти варити. І все марно
Аноним Советчик• 23 апреля 2023
Ответ дляОксана...10
Чаї і компоти в такому віці не потрібні. Дитині 6 місяців, відчепіться від неї) згодом навчиться.
Згадала шо мій син вперше почав нормально пити воду з пульвелізатора
Я тут Живу• 23 апреля 2023
Ответ дляОксана...10
Поки це тільки прикорм і ви годуєте дитину молоком, тож малюку вистачає. Він страждає запорами?
Так, почалася у нас така проблема, тому мене це дуже хвилює, раніше я не переймалася.
Анчо Ус• 23 апреля 2023
Ответ дляОксана...10
Приком їсть? Чи тільки молоко? Чим більше буде їсти прикорм, тим більше хотітиме пити.
Аноним Советчик• 23 апреля 2023
Ответ дляОксана...10
Вводьте послаблюючі продукти - чорнослив, ківі, буряк, броколі.
На якому прикормі дитина і який вік? Більше овочів(якщо на блв), в них клітковина. В огірках багато води.
Леннон_Жив!• 23 апреля 2023
Сразу после 6 месяцев ребенок пил воды очень мало. Летом больше.
С возрастом еще больше.
Если есть еще ГВ, то не вливайте в ребенка слишком много воды.
С возрастом еще больше.