Тільки не про гроші• 23 апреля 2023

Соромно, що дитина часто пропускає школу через віруси

Другий клас. Перед Пасхою був вірус ларингіт що 2 тижні пропустила, і пів класу так само
Пішла на 4 дні, тоді Пасха і вихідні. Пішла на 3 днітпісля свт і знов соплі.
Знов писати в чат що хвора і залишити вдома?
Що ж вони так чіпляють ті хвороби?
Чи давати її з соплями?
Але в неділю у неї ДН, в школі холодно, щоб не розхворілася ще більше.
Що робити?
Чи дати в школу сопливу чи вдома вчити?
Я спокійно вчитиму вдома, не буду ризикувати ні тим що вонв розхворієся ні тим що заразить, але вчитель досить негативно відноситься до пропусків.
Питання таке: соплі - причина пропускати чи ні?
Поки гарячки нема, сухий кашель рідко, бо соплі стікають і соплі та закладення носа.
І як запросити дітей на ДН в неділю, якщо всі знають що хвора. Думаю до неділі одужає.
Дівчата, порадьте що робити
КрестьянинДиор• 23 апреля 2023
Соплі не причина, нехай дитина соціалізується і спілкується з однолітками.
Це абсолютно нормально, у дитини формується імунітет

Глаза_в_3_карата• 23 апреля 2023
Вы у врача справку берете или просто она дома сидит?
Мастер Пис• 23 апреля 2023
Я оставляю дома. Пойти с соплями - вернуться с температурой, проверено неоднократно. Насморк моего ребенка - 2-3 недели.

Все говорили: садик - перерастет, начальная школа - перерастет. Уже 11 класс, болеет так же. И я такая же.
автор Тільки не про гроші • 23 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Каже що зранку дуже хородно, мерзне. Може дійсно простуда, а не вірус.
Але буде там кашляти?
Інші будуть косо дивитися
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Якщо більше тижня то беру.
Якщо до тижня то ні.
Але нам вчитель каже і коасну роботу і домашню писати. То ж я повноцінно все вчу з нею. По зошиту ніби і не пропускала
Ответ дляМастер Пис

Те саме..
Але ж блін, багато пропусків..

На англ думаю повести, там тепло у вчителя вдома. А в школі зранку дубак, може прийти з гарячкою
Пиши-пропало• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Але буде там кашляти?
Інші будуть косо дивитися
Були збори онлайн,вситель сказала ,що холодно,одiвати теплiше,сама шморгала,сиiла з красним носом.Краще залиште дитину вдома
Ответ дляПиши-пропало
Я схиляюся до цього, але мені так незручно(
Хоча вчиться більш менш непогано
КрестьянинДиор• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Але буде там кашляти?
Інші будуть косо дивитися
Вдягайте її краще. На неї і так будуть косо дивитися, бо школу пропускає, то яка різниця.
Якщо хочете перестрахуватися, ідіть до лікаря. Якщо він вважатиме за потрібне, то дасть лікарняний і тоді вчитель вас не діставатиме

Для драки• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Але буде там кашляти?
Інші будуть косо дивитися
А чего будут косо смотреть ? Они там что , не кашляли никогда ?
Ответ дляКрестьянинДиор
Напевно так і зроблю завтра. Поведу, нехай огляне
Ответ дляДля драки
Мами косо дивляться на кашляючих дітей
Мастер Пис• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Те саме..
Але ж блін, багато пропусків..

Когда-то я тоже сильно переживала по этому поводу. Лор же убедила, что здоровье дороже, частые осложнения.
И потом, если вирус - заражать окружающих?
Для драки• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Хоча вчиться більш менш непогано
Неудобно спать на потолке .
КрестьянинДиор• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Мами косо дивляться на кашляючих дітей
А мами на уроках сидять ?
Для драки• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Мами косо дивляться на кашляючих дітей
А вам не пофиг ? Если смотрят при вас - подойдите и спросите , в чем , собственно , дело , что за косые взгляды . Так , по крайней мере , сделала бы я . А вообще , пусть хоть обсмотрятся . Что за детский сад ... что-то не нравится - подойди и выскажи претензии ( маме , учителю ) , а не гипнотизируй , как удав .
КрестьянинДиор• 23 апреля 2023
Додам ще, що я теж в дитинстві майже всю осінь та зиму хворіла років до 10 так точно, навіть в літку могла підхопити запалення легенів. Потім батьки знайшли толкового лікаря і він підрізав мигдалини. Після цього взагалі перестала хворіти - зараз за 30, не пам´ятаю, коли останній раз була температура.
Ответ дляДля драки
То вести чи не вести?
Якщо не поведу то соромно що пропускає.
Якщо поведу і буде ускладненння то знов пічкати ліками і відміна ДН
Минулого року відмінили бо війна і неначасі, позаминулого у мене був ковід у відносно важкій формі, вжома але крапельниці, до позаминулого всі боялися ковіду, носили маски і сиділи по хатам.
Бідна моя дитина..
У всіх классні дні народження з аніматорами, а у нас завжди вдома, по тихому, бо завжди якісь попандоси.
Невезуха повна
Ще і ці соплі йо-майо
Відміна ДН її розстроїть дуже
Мастер Пис• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
То вести чи не вести?
Якщо не поведу то соромно що пропускає.
Бідна моя дитина..
Невезуха повна
Ще і ці соплі йо-майо
Відміна ДН її розстроїть дуже
Второй класс, что там можно важного пропустить?

Болезненному ребенку необходимо полностью выздороветь.

И самое на мой взгляд главное - как ребенок себя чувствует, постоянно кашляя-сморкаясь в классе?

Налитое яблочко• 23 апреля 2023
Соромно?? То есть вас волнует не то, как плохо будет ребенку высидеть в таком состоянии, а что стыдно перед учителем😳
Жирафовое варьенье• 23 апреля 2023
Почему стыдно, что пропускает? У учителя таких около 30 детей, а за все годы работы более 200. А вас единственный (ну или двое-трое). Подумайте над этим.
Донька подруги• 23 апреля 2023
Донька боліла часто,періодично з ускладненнями. То мала б пропускати школу безкінечно. Того я не водила,якщо є температура і явно погане самопочуття,страшний кашель. Якщо кашель звичайний,соплі,просто горло червоне,гарний апетит,дитина жвава,то вела. Забирати другоклашку о 13. В перші два дні хвороби не вела,дитина дома відпивалася,лікувалася,а потім вела.
Для драки• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
То вести чи не вести?
Якщо не поведу то соромно що пропускає.
Бідна моя дитина..
Невезуха повна
Ще і ці соплі йо-майо
Відміна ДН її розстроїть дуже
Перед кем вам стыдно , что пропускает ? И почему ?
Ответ дляНалитое яблочко
Вона не сильно хвора, щоб аж. Гарячки нема.
Але ще і висморкалися не можна, вчителька не дозволяє на уроці, треба піднімати руку і в коридор виходити. А моя соромиться (в мене вдалася) і терпить.(((
Короче, дівчата. Дилема
Вельми шановна• 23 апреля 2023
Дати в школу дитину…
Вона що річ, що ви її комусь даєте?
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мама подруги казала що типу вчителька їй казала що моя надто часто пропускає.
Вчителька сердиться на таке.
Є впевнені мами які в чат пишуть «моя не буде по причині що у класі холодно»
А я мнітєльна
Донька подруги• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Короче, дівчата. Дилема
Значить,шмаркатиметься гарно на перервах.Я дивилася виключно на стан дитини,якщо активна і весела,то в школу йти.
Ответ дляДля драки
Перед вчителем
Налитое яблочко• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Короче, дівчата. Дилема
Так вы вспомните себя в больном состоянии. Даже без температуры на стенку лезть хочется, общее состояние капец.
Хорошо, что моя мама это понимала. Я очень много болела до 11 класса. И это не помешало мне окончить на отлично
Жирафовое варьенье• 23 апреля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Вчителька сердиться на таке.
А я мнітєльна
Ну и х..р с ними, все равно в младшей школе оценок нет, главное здоровье и знания, а сидеть на уроке и думать как отпроситься посморкаться...