когдадеЦкие• 23 апреля 2023

Мне одной не везёт найти нормального тренера?

Один начал меня гонять по вообще противоположному от моих целей.
Другой пол тренировки общался с половиной зала ..
Мне без сахара• 23 апреля 2023
А третий?
Миллениалка• 23 апреля 2023
Протилежне від ваших цілей - це що саме?
Питаю, бо мене теж ганяли по силовим на ріст м´язів, я не розуміла, для чого, якщо я прийшла худнути. Але в результаті усе виявилося на краще, бо мало просто схуднути, для красивого тіла під шкірою мають бути ще й м´язи.
Але були й невдалі тренери, так. Одного разу техніку мені правив відвідувач залу, бо тренер глянула мигцем - наче ок, і пішла займатися іншим клієнтом. Однак більшість з тих, хто мені траплявся, дійсно професіонали.
Пушап Мі мі• 23 апреля 2023
а какие цели вы озвучиваете?
автор когдадеЦкие • 23 апреля 2023
Ответ дляМиллениалка
Я сказала что хочу укрепит мышцы спины, мне для моего спорта надо было и осанку поправить, а меня по кардио ганяли
Alianna88• 23 апреля 2023
На мою суб´єктину думку більшість цих тренерів у качалках - недалекі і неграмотні.
Була колись колега яка спочатку схибнулась на курячих грудках і штангах у 100 кг, а потім подалась в тренери....
Там крім ’ качество тєла, кУрка, твАрог, і сегодня подняла штангу на 2 раза больше’ мізків не вистачило.
Пізнфшн вона вийшла заміж за такого ж бодібілдера, почала готувати стала просто биком.
Якшо вам не подобається - не ходіть, слухайте себе.
Для спини краще йога, калланетика або пілатес. Спробуйте, можливо вам підійде
Ацетилсалициловая кислота• 23 апреля 2023
Насчет первого пункта. Я тоже так думала вначале. Мне нужно низ прорабатывать (была моя цель), но нельзя работать только над половиной. Верх (руки, пресс) тоже нужен.
Ответ дляМиллениалка
Вам краще зосередитись на аеробних вправах: біг, групові заняття (шейпінг, зумба і т.п.).
Морожена_курка• 23 апреля 2023
Какой город?
автор когдадеЦкие • 23 апреля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Какой город?
Киев
Советничаю тут• 23 апреля 2023
где вы территориально находитесь? В вишневом лично знаю отличных тренеров, видела как они работают, на борщаге возле обойного рынка тоже знаю хорошего тренера
автор когдадеЦкие • 23 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Какой зал на Борщаговке?
Советничаю тут• 23 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Какой зал на Борщаговке?
Олимп, тренер Инна
Миллениалка• 24 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Для чого? В мене не було надмірної ваги, 55 кг при зрості 160 було (і зараз так, але більший відсоток м´язів і тому вигляд при тій самій вазі набагато краще). Коригування харчування плюс регулярна витрата калорій дали схуднення, але без силових тренувань красивої підтягнутої фігури в мене б не було.
Ацетилсалициловая кислота• 24 апреля 2023
Ответ дляМиллениалка
Ви вище написали ’прийшла худнути’. Ви щось інше мали на увазі?
Миллениалка• 24 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Та ні, я дійсно прийшла худнути. Але я не мала гігантської зайвої ваги, пару кг. Тож коригування харчування і регулярні вправи дали мені бажане.
Fancy Love• 24 апреля 2023
Я хороший тренер, звертайтеся ;)
Блондинка_в_розовом• 25 апреля 2023
Я хороший тренер. Но я не в Киеве)
Пробуйте ещё, ищите ’своего’.