когдадеЦкие• 23 апреля 2023
Мне одной не везёт найти нормального тренера?
Один начал меня гонять по вообще противоположному от моих целей.
Другой пол тренировки общался с половиной зала ..
Миллениалка• 23 апреля 2023
Протилежне від ваших цілей - це що саме?
Питаю, бо мене теж ганяли по силовим на ріст м´язів, я не розуміла, для чого, якщо я прийшла худнути. Але в результаті усе виявилося на краще, бо мало просто схуднути, для красивого тіла під шкірою мають бути ще й м´язи.
Але були й невдалі тренери, так. Одного разу техніку мені правив відвідувач залу, бо тренер глянула мигцем - наче ок, і пішла займатися іншим клієнтом. Однак більшість з тих, хто мені траплявся, дійсно професіонали.
когдадеЦкие
• 23 апреля 2023
Ответ дляМиллениалка
Я сказала что хочу укрепит мышцы спины, мне для моего спорта надо было и осанку поправить, а меня по кардио ганяли
На мою суб´єктину думку більшість цих тренерів у качалках - недалекі і неграмотні.
Була колись колега яка спочатку схибнулась на курячих грудках і штангах у 100 кг, а потім подалась в тренери....
Там крім ’ качество тєла, кУрка, твАрог, і сегодня подняла штангу на 2 раза больше’ мізків не вистачило.
Пізнфшн вона вийшла заміж за такого ж бодібілдера, почала готувати стала просто биком.
Якшо вам не подобається - не ходіть, слухайте себе.
Для спини краще йога, калланетика або пілатес. Спробуйте, можливо вам підійде
Ацетилсалициловая кислота• 23 апреля 2023
Насчет первого пункта. Я тоже так думала вначале. Мне нужно низ прорабатывать (была моя цель), но нельзя работать только над половиной. Верх (руки, пресс) тоже нужен.
Ответ дляМиллениалка
Вам краще зосередитись на аеробних вправах: біг, групові заняття (шейпінг, зумба і т.п.).
Советничаю тут• 23 апреля 2023
где вы территориально находитесь? В вишневом лично знаю отличных тренеров, видела как они работают, на борщаге возле обойного рынка тоже знаю хорошего тренера
когдадеЦкие
• 23 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Какой зал на Борщаговке?
Миллениалка• 24 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Для чого? В мене не було надмірної ваги, 55 кг при зрості 160 було (і зараз так, але більший відсоток м´язів і тому вигляд при тій самій вазі набагато краще). Коригування харчування плюс регулярна витрата калорій дали схуднення, але без силових тренувань красивої підтягнутої фігури в мене б не було.
Ацетилсалициловая кислота• 24 апреля 2023
Ответ дляМиллениалка
Ви вище написали ’прийшла худнути’. Ви щось інше мали на увазі?
Миллениалка• 24 апреля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Та ні, я дійсно прийшла худнути. Але я не мала гігантської зайвої ваги, пару кг. Тож коригування харчування і регулярні вправи дали мені бажане.
Блондинка_в_розовом• 25 апреля 2023
Я хороший тренер. Но я не в Киеве)
Пробуйте ещё, ищите ’своего’.