дамаАмстердама• 24 апреля 2023
Можна в зале ходить только на беговую дорожку или велотренажёр?
Или там надо заниматься на всех тренажёрах .
Я дома занимаюсь сама, но хочу добавить кардио, для этого думаю пойти в зал.
А_я_ЛОЖУ!• 24 апреля 2023
Можно. Вы можете даже приходить в зал и просто посидеть и даже не крутить педали.
Курочка-чубаточка• 24 апреля 2023
Я так і ходжу. Тільки на доріжку. Ніхто за руку по інших тренажерах тягти не буде)
Не вмію заміряти• 24 апреля 2023
я иногда в спортзал только в сауну хожу)) или голову помыть, когда дома воды нет. Как будто за вами там следят. Можете просто на диванчике посидеть, людей поразглядывать
Бабця в мештах• 24 апреля 2023
Можно, в наш зал ходит девочка уже больше года, по 2 часа на всех кардио тренажерах пашет, никогда не видела ее с гантельной. Но и фигура средняя у нее. Скинни Фет.
Но если вы боитесь только того, что на вас косо будут смотреть, то не переживайте. Я наоборот даже восхищаюсь ее выдержке так активно заниматься без остановки
Дама_с_коготками• 24 апреля 2023
Тю, многие придут, на дорожке себя поснимают, на вело или рядом с грифами и уйдут. Блохеры, чо
Анонимарик• 24 апреля 2023
Вам ніхто не заборонить. Але якщо це маленький зал формату «біля дому» і там одна доріжка і один орбітрек, то і любити не будуть. Але то питання до залу.
дамаАмстердама
• 24 апреля 2023
Ответ дляАнонимарик
Типу заняла той тренажёр?
Замулена ріка• 24 апреля 2023
Конечно, я так и делаю.
Силовые совсем не мое, а аэробные нужны как воздух, очень помогают держать в узде тревожное расстройство.
По хорошей погоде бегаю на улице, при плохой иду в тренажерку в соседний дом.
Верочка 100%• 24 апреля 2023
делайте там что хотите
но как по мне глупо оплачивать зал и не заниматься на тренажерах
кардио отлично можно на улице сделать
Анонимарик• 24 апреля 2023
Ответ длядамаАмстердама
Типу заняла той тренажёр?
Так. Бо на цих тренажерах часто розминку роблять перед основним тренуванням. Є і інші способи розім‘ятися, звісно, але коли на доріжці повільно чимчикує дама і триндить по телефону при цьому, атмосфера напружена) але знову ж, це питання до залу та його здатності забезпечити достатньо місця та тренажерів, а не до клієнта. Клієнт заплатив гроші за абонемент і має такі самі права, як і інші клієнти. У великих клубах з цим проблем немає.
Роза в вазі• 24 апреля 2023
Можна, краще так, ніж ніяк. Для мене це неприйнятна модель - бо це навантаження на ноги, колінні суглоби, струс і ще більше ущільнення хребців. Набагато корисніше й приємніше пропрацювати спину, груди, прес.
Нульовий сантиметр• 24 апреля 2023
Брешуть.
Насправді якщо вашу дупку не побачать бодай раз на інших тренажерах, то проклянуть і вона більше ні у що окрім як в бігову доріжку не влізе.