ЗавЛабСнаб• 23 апреля 2023
Купила босоніжки дочці, а тепер хвилююся, щоб
Не сміялися діти. Що скажете, може таке бути?
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
Отличная обувь, не вижу даже повода чтобы кто-то посмеялся
Моя бы никогда не посмеялась с ребенка,но и не одела бы такие,9 лет ей.
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляЛама_мама
Зараз діти трохи інші)
Знаю, в 4 роки вже принципово який лонгслів одягти.
Лама_мама• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дякую, дочка сама обрала з тих, що були. Але ж діти жорстокі (((
Якщо їй подобаються, то не думаю, що будуть проблеми. А діти різні.
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
А дочці як, подобаються вони? Як на мене, то це років на 5 .
32 розмір, є і ьільші, і 35 тощо. Дочці подобаються.
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Виявили проблеми. Моя ще дитина-дитина, їй нормальні, а я от знаю дітей, за те, що телефона немає цькують.
А раніше що до ортопедії не ходили? В садочок довідку взяти потрібно всіх лікарів пройти.Моїй на такому огляді в 3 роки виписали і за пік виправили
Лама_мама• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
У дитини проблеми, а не примха мами
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Автор,ще від вашої дитини залежить,як вона наприклад буде реагувати, якщо хтось щось скаже
Хто знає? Вона не нюня, але наївна, прямолінійна.
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
Ответ дляЛама_мама
У дитини проблеми, а не примха мами
Чому мама раніше не бачила цю проблему? Справки купувати-це примха мами.Перед садочком і школою обхід ортопеда обов’язково
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Моей 8 лет. Носит обычные, но и эти бы носила без проблем. Все ок, не переживайте.
Дякую, от скоро тепло, переживаю, як будуть реагувати.
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Якби було потрібно, то одягла б.
Лама_мама• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Не знаю, що саме у дитини автора. Але в мене дочка доросла вже, ортопедичні устілки носити почала з рік тому: прийшла до лікаря зовсім з іншим питанням, а виявилося, що в комплексі дуже бажано й це. Свого часу лікарів всіх проходили, візуально проблем немає.
Ні за холодну воду• 23 апреля 2023
Когда-то в детстве, мне было лет 5, мне купили красные сандали. Мы лето проводили в селе у бабушки, ну кому какое дело, нравятся они мне или нет, носи. И вот я придумала игру: мы с сестрой стоим на краю поля за бабушкиным огородом и кидаем сандали в жито, кто дальше, по очереди. И один сандалет так закинули, что нашел его комбайнер, который жал жито в конце лета)))
Такая семейная история))
Наездница• 23 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Так це ортопедичне взуття. В нас були вальгусні стопи. До 5 років ми такі носили і на вулиця і вдома. У вас є потреба в таких? В такому віці дітям все одно.це не підлітки
Скажите, пожалуйста, ношение обуви помогло исправить вальгус?
Жінка з перцем• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Вони не нові?
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Не було проблем, а взимку стала помічати зміни в ході, звернулись до ортопеда, діагноз не скажу, але він чоловіку пояснив це явище в зв´язку зі скачкам росту.
Мудрецыха мира• 23 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Конечно.она зацепливалась нога за ногу и падала. А теперь ножки ровные на струна. Ходит с 9 лет на танцы . Но ходить надо чем раньше.мы с 3 лет не снимали до 5 лет.и на улице и дома
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
С чего смеяться должны?
Ну діти зараз модні, а все, що нестандартне в їх середовищі часто висміюється. Діти в окулярах, повненькі, без теоефонів, дуже маленького зросту тощо.
Грабля• 23 апреля 2023
Нормальные босоножки.Учите ребенка чтоб поменьше обращала внимание на других.Моей 5 лет на площадке всем говорит что она королева.Но это я не про высокомерие ,а про то ,чтобы ребенок знал что он лучший даже если он в валенках.Чтобы на следующий день всем нужны были такие босоножки.Вселяйте уверенность
Сільський ансамбль• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Якби було потрібно, то одягла б.
Потрібно було -одягала в 3 роки,а не в 9.До цього віку можна було виправити давно
Тріль!• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Так, вони добротні, якісні, шкіряні повністю, але як на мене страшненькі.
А навіщо купили?
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляГрабля
Вона і так така, мені б її впевненість. Іноді олягнеться, як чудачка, питаю - ти впевнена, що в цьому підеш, все ок, вона впевнена, іноді може трішки прислухатися, щось змінити. Але іноді приходить і розповідає, якісь моменти.
Блондинка в Законе• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
У всех разные ситуации. проблемы могут появиться в любом возрасте. Автор же написала выше, что у них только недавно выявили.
Тріль!• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Дитина вибрала з того асортименту, що були. Там взагалі як кайдани були.
Сама вибрала і чудово, головне щоб їй подобались!
Витворунка• 23 апреля 2023
Ответ дляЩас ухожу
Я бы не носила такие в 9 лет. Мне 48, если что:)
А какие вы носили 40 лет тому назад?
А я с Рио-де-Житомира!• 23 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Моя би в 9років не носила. Це ортопедичне взуття для вальгусних і ін.стоп. навіщо таке як нема потреби? Ми таке до 5років носили.а далі- все.
вальгусные это когда ноги иксом?
ЗавЛабСнаб
• 23 апреля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Кому було потрібно, Вам?
Кумедний ґудзик• 23 апреля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Лікар прописав, і устілку окремо ще зробити і в інше взуття - ботинки, кросівки вкладати.
Хочу сказать ,что в 9 лет такая обувь и стельки уже не помогут без спорта.