Дама_из_рекламы• 24 апреля 2023
Тарологи, астрологи и видящие, зайдите на опрос
На волне сегодняшних гаданий, стало интересно сколько советчиц умеют гадать на Таро?
Результат:
вже голосів:
73 (68.22%)
Просто тыц
17 (15.89%)
Я таролог
14 (13.08%)
Вижу всё и без карт
3 (2.8%)
Я астролог
Допоможіть знайти• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ погнала
А с какой целью? Проверить мастерство?
Ну да, интересно было. Думаю, сейчас ответит другое и тогда я скажу почему ж ответили на один и тот же вопрос по разному
Дали полный бан• 24 апреля 2023
Но опрос, конечно, не радует. Считай что на каждого человека на форуме приходится один таролог или другой какой-нибудь *олог. Шансы спрятаться минимальны)
Крістіна Т а р о• 24 апреля 2023
Вмію. Яка там хвиля таро, я все проґавила. Поминальні дні на дворі. Більшість тут тарологів за два роки як з´явилися, так зникли.
Крістіна Т а р о• 24 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Чия б собака гавкала, а ваша б мовчала..
Дама_из_рекламы
• 24 апреля 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Так от дивлюсь на опитування і дивуюсь. В нас виявляється кожен третій таролог) Чи це така мода чи я щось не розумію?
Крістіна Т а р о• 24 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Для себе розкладають, тай по тому.
Дама_из_рекламы
• 24 апреля 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Для себе розкладають, тай по тому.
А хіба не потрібні якісь знання та практика, хоч знати ім´я людини? Я щось скептично відношусь до гадань на анонімів)
Крістіна Т а р о• 24 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Я також ставлюся до того скептично. Та це ж не забороняє людині тицнути у голосуванні, я таролог.
Дали полный бан• 24 апреля 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Сказала КристинаТаро))