Красавица писяная• 24 апреля 2023

ПМС - хочеться здохнути. Ви щось п´єте в такий час?

В мене дуже важке ПМС. З"являються думки погані. Типу все погано, життя прожите дарма, піду вдавлюся. Депресія сама справжня. Десь на тиждень перед місячними. От зараз трохи збився цикл (може вік), тиждень я сиділа в депресії, не могла зрозуміти чого. Согодні зрозуміла.
Кусачая Я• 24 апреля 2023
Пмс тут ні до чого.
Госпожа Белладонна• 24 апреля 2023
Мені достатньо простих заспокійливих, типу нова-пассит. Починаю пити трошки заздалегідь.
Оце фіфа• 24 апреля 2023
Я в такі дні плачу і жру, а ще з чоловіком розлучаюся)
автор Красавица писяная • 24 апреля 2023
Ответ дляКусачая Я
Пмс тут ні до чого.
Але ж приходять критичні дні і все ок стає.
А що таке?• 24 апреля 2023
Да, я тоже заметила такую закономерность в настроении, связанную с циклом. Бифрен.
Mrs.Sexuality• 24 апреля 2023
Да ,пью. Первый раз отлично пережила этот период.Пила магний с комплексом витаминов б.Один день только накрыло ,до этого неделями капец был.
ішо• 24 апреля 2023
Удалено администрацией...
Ответ дляОце фіфа
Це взагалі класика.
Бабайко• 24 апреля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Автор , это гормоны .
Ничего не сделать , только успокоительные пить за неделю до их начала и пока идут
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Точна! Всі медики кажуть що гормональний цикл впливає на жінку, але виявляється то просто дурні жінки.
Mrs.Sexuality• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Не не. Раньше было не так. То-же думала ,что чудят тетеньки ,а нет.Это невозможно контролировать ,головой понимаешь, но сделать ничего не можешь.
Ответ дляБабайко
Автор , это гормоны .
ну от і я серйозно думаю щось пити. Бо то не діло. Ще клімакс на носі.
Бабайко• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Дурноватость это как раз не понимать , что гормоны на женщину очень влияют .
Женщиной вообще по жизни правят гормоны .
Вы, видимо , мужик поэтому и не понимаете
Ответ дляMrs.Sexuality
Вам сказали що то дурість, значить, дурість. Медики теж дурні.
Ответ дляБабайко
Тільки хотіла написати що то мужик писав.
лаМпочка• 24 апреля 2023
Ответ дляКусачая Я
Пмс тут ні до чого.
Как раз очень даже до чого. У меня последний раз такой ПМС был - думала с ума сойду. Все болит, живот крутит, грудь как камень. Как дела начались все прошло
котопёс• 24 апреля 2023
Нимесил
Креон
Ад постоянно пью
Бабайко• 24 апреля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Начните с чего-то лёгкого , тот же магний В6 .
Ответ дляБабайко
Ответ длякотопёс
Нимесил
Креон
Ад постоянно пью
Німесил то від болю? В мене більше менш, не потребую знеболювального. А креон навіщо?
Бабайко• 24 апреля 2023
Ответ длякотопёс
Нимесил
Креон
Ад постоянно пью
Это только от боли , у автора ещё и на психике отражается , так у всех , просто в разной степени выражено .
Ответ дляА що таке?
ішо• 24 апреля 2023
Ответ дляБабайко
та все я добре розумію і досвіду у цьому питанні теж досить
так що не треба про гормони і іншу маячню
Кусачая Я• 24 апреля 2023
Ответ длялаМпочка
У вас фізичний біль, а у автора думки нехороші про життя, то різні речі
Видна міленіалка• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
Удалено администрацией...
Саме так я і вважала поки до самої таке не прийшло.
ішо• 24 апреля 2023
Ответ дляКрасавица писяная
ну чому дурні? просто це стало виправданням виносу мозку
лаМпочка• 24 апреля 2023
Ответ дляКусачая Я
Я просто про это не писала. Всех ненавидишь, все бесят и раздражают. Короче состояние страх и ужас. Как начинаются дела - попускает
okurpa• 24 апреля 2023
я магний пью уже ару месяцев - легче чуть чуть стало
Люблю кетчуп• 24 апреля 2023
Послухаю) Автор, те саме, зриваюсь на всіх, головою розумію, що це гормони, але через деякий час все з початку… і так 2 тижні до міс, іноді, коли пощастить, то тільки тиждень
Ответ дляішо

Тоді чоловіки також дурні. В них тестостерон пре з усіх місць. Хочуть ахатись і агресивні через те що дурні. Гормони тут ні дочого, я все правильно написала?