lilul990• Изменено вчера в 12:43

Хто з них бреше? Трамп, путін чи зеленський?

Трамп дуже хоче миру, Зеленський дуже заважає трамповим планам, дуже заважає але маск по першому звінку відключає кацапам старлінк, якісь ракеты, непонятно чиї - залітають 1500 км на російські склади, російські танкери систематично атакуються а нпз горять.

Трамп увєряє путіна і нас, шо це тіки зеленський заважає миру, але вводить санкції, душить всі російські зарубіжні проекти типу Венесуели та Ірану.

Трамп гаряче обіймає путіна, хоче з ним сотруднічать але забирає у нього європейський ринок. У трампа всі портрети з путіним у хаті, але постійно намьоки шо путін бумажний тигр.

Якби трамп хотів, зеленський уже давно летів, пердів і радувався би без всяких виборів. Чого цього не відбувається?

то хто заважає мирним переговорам найбільше?
автор lilul990 • вчера в 13:22
Ответ дляМаска-0b9f
Очень смешно.Не дадут упасть, пока используют в своих интересах.А дальше,как американцы говорили, проблемы индейцев шерифа не волнуют.Да,и ещё.Какой размер внешнего долга России и Украины по отношению к ВВП?
Головне шоб вас дотрясти, ви тим більше нікому не вперлись з вашими замашками гопніків. Ослаблять до такого шо віддасте всю ядерну зброю за банани
Мама Никитки-2• вчера в 13:23
Ответ дляlilul990
Чітко видно шо трамп хоче дружити тільки за умови шо путін відліпиться від китаю

Якшо цього не станеться - трамп буде слати путіну любовні послання, звинувачувати зелю, венеру в Марсі, меланку, але ісподтішка буде ослаблювати росію в тому числі за допомогою зеленського
Трамп так далеко не думает)). Хотя он в принципе НЕ думает))
Маска-0b9f• вчера в 13:25
Ответ дляМама Никитки-2
Почему кацапская ботня такая неумная? Все время забывает причину всего этого пизТЕЦа в Украине?
Не хамите.Как только не нравится написанное,так сразу ботня.Я вам не пишу,за кого я вас принимаю.Вам лучше этого не знать.І ще,те що ви перейшли на російську мову,мене потішило.Мабуть,щось знаєте))
Маска-0b9f• вчера в 13:25
Ответ дляlilul990
Нам дадуть гроші на штучну вентиляцію легень а вам хто поможе не вмерти?
Дурень думкою багатіє.
Маска-0b9f• вчера в 13:28
Ответ дляlilul990
Короче, автор.Надоели вы мне со своим хамством обе.Поэтому оставляю вас мамой Никитки вдвоём развивать вашу тему.))
Мама Никитки-2• вчера в 13:35
Ответ дляМаска-0b9f
Я вільно спілкуюсь трьома мовами. 4 на побутовому рівні. Но думаю, якщо я почну писати англійською чи іспанською ви мене не зрозумієте. Так само, як не розумієте і тонкощів української.
Хамство? Де ви побачили? Я просто озвучую те, що всі й так бачать.
Мама Никитки-2• вчера в 13:37
Ответ дляМаска-0b9f
Важко вам працювати))методички доволі обмежені, ще й смішні
The best offer• вчера в 13:38
Три пуйла, что тут ещё не ясно?
Helenny• вчера в 13:51
Ответ дляШвабристка
Бриты и демократы.
А хуйло ні при чому?
Не воно надало наказ танкам заїжджати в Україну та ракети по нам кидати?
Як би там не крутили, як би там не намагались показати, хто правий, а хто винуватий, а 24 лютого кацапи прийшли на нашу землю.
Це точно є достовірним фактом.
Valentina shop2020• вчера в 14:33
Ответ дляТриндю-бриндю
Ніхто не знає що робити з розваленою сосією на частини. Ось в чому головне питання
Да что то Россия не сильно развалена,а вот Украина одни руины и откушены куски вокруг
ореста1981• вчера в 16:01
Ответ дляФорс мажор
Никто не знает,что делать с российским ядерным оружием,если она развалится.В этом вся проблема
Україні віддати
Teonaa• вчера в 18:25
Ответ дляПусин Кукин
И зейло
А джей ло?