Бадабум• 24 апреля 2023

каструлі krauff, вам подобається якість?

Варті уваги, має значення серія, чи тримаються ручки і не темніють
вентиляторная• 24 апреля 2023
В мене, на жаль, тільки сковорідка. Але якість дуже посередня.

Цирк на дроті• 24 апреля 2023
І в мене сковорода. Така ж, як і тефаль, мене влаштовує якість.
З царем в голові• 24 апреля 2023
Це ті що Ектор рекламує?
Вумна вутка• 24 апреля 2023
Ні, швидко приходять в непридатність.
Але ж вони і недорогі.
Я вся ваша• 24 апреля 2023
Посередні китайські каструлі
автор Бадабум • 24 апреля 2023
Дякую всім, планувала купити, тепер і не знаю, чи варто
navariya• 24 апреля 2023
Поперше, треба визначитись не з фірмою, а з поверхнею, на якій плануєте готувати.
Серйозні фірми вказують інфу на дні, де можна використовувати.
БеллаДонна• 24 апреля 2023
Автор, в мене кастрюля цієї марки. Цілком задоволена. Вже третій рік користуюся, все добре. Звісно, є в мене і каструлю інших фірм. Але ця зручна і, на свої гроші, гарна.
автор Бадабум • 24 апреля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Дякую, саме на такі і дивилася, та певно ризикну