ішо• 24 апреля 2023

Італійські жінки (ну принаймні я це точно знаю)

Писяють окропом від вигляду українських військових. зараз вважають їх найсексуальнійшими чоловіками у Світі!
Миззери• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Я лично лощеных терпеть не могу. Не гомофобка ни разу, но красивой в паре лучше буду я. Даже тот Морроне нашумевший крассавчик - ну такой пустой и не интригующий.
Дадада) я такая же
Не могу быть менее красивой или более Толстой в паре
И я ещё представляю как откусываю ноготь , выплевываю и зашлифовываю об джинсы на глазах у прифигевшего метросексуальной с маникюром

ТАЗератти• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
дуже давно
А де вони їх бачили? В тік-тоці і інсті?
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Зачем крайности ? Обычных
Люблю когда мужчина красивый, ухоженный, стильный, ароматный.
Итальянцы - роскошь! Просто сплошной секс.
Потребую апгрейду• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Ні разу такого не чула, кому це може не сподобатись лощений чоловік. Вони тут всі при ділі) вільних нема, так шо нагло брешуть що гарні італійці їм набридли
Я не люблю лощених і вилизаних. Люблю бруталів, трохи розтрепаних, з щетиною, щоб були міцні руки, тверда кругла попа, волосся щоб було на спині, на попі, на грудях. Інтимні місця мають бути акуратно підстрижені
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляішо
ну це змалечку, причому і дівчата.
є багато дуже різних. блондинів з блакитними очами теж вистачає, навіть на півдні
Так, я чула що блондини теж бувають
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Метросексуал може бути і таким як ви описали, це в першу чергу догляд за собою. А стиль в них може бути різний
ДинамоКит• 24 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Дадада) я такая же
Вот-вот, вы меня поняли.
А еще не люблю итальянцев за их любовь носить обтягивающих джинсы. Я понимаю им есть что обтягивать, но...
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Ви знате я живу в Венеції зараз, то от дійсно багато гарних чоловіків, різного віку. У нас дуже красиві чоловіки, але коли молоді, рідко коли в 40 це красень, а тут наче всі такі.
+++++
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Вот-вот, вы меня поняли.
У італійців піпі хорошенька ? Смаколик добрячий?

Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
У всех одинаковый?)
Зажуженная Жужжа• 24 апреля 2023
Лично меня никогда не привлекали люди в форме (любой), наоборот.
Татьяна_М5• 24 апреля 2023
Итальянцы симпатяги, но страшные инфантилы. Это капец какой-то. Если хотите кого-то усыновить, выходите замуж за итальянца)
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
У всех одинаковый?)
У південних народів там…добряче)
Гомосноб• 24 апреля 2023
А ще в Венеції дуже багато китайців і ви знаєте вони теж бувають красиві)))
І серед молоді багато змішаних пар, він італієць вона китаянка. А серед літніх багато він італієць, а вона темношкіра років на 15-20 молодша
КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Мені треба в Венецію! Свою українську красу показати.
Вийду заміж за сеньйора, буду пити Проссеко і радувати йому очі
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляГомосноб
Разве они не светлокожих любят?
Татьяна_М5• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
А радовать глаз ему будете тем, что будете убирать, мыть, готовить круглосуточно) а в перерывах пить проссеко
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
В Венеции итальянцы в основном не живут. Это туристический город.
Татьяна_М5• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Разве они не светлокожих любят?
Они любят тех, на ком пахать можно.

КарамбОлька• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
А хто там живе?
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Они любят тех, на ком пахать можно.
Эх, я верила в любовь)
Татьяна_М5• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Эх, я верила в любовь)
Так это и есть любовь) женщина должна любить итальянца просто так. А уход за ним - это и есть любовь и проявление самых нежных чувств
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
А хто там живе?
Гондольеры наверное)
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Разве они не светлокожих любят?
Та звідки я знаю)))) я пишу те що бачу, те що мені в око впадає
Я стосунків з італійцями не мала)))
Я естет, люблю розглядати людей де б я не була.
Перша на селі• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Дуже багато в них чоловіків - як з обкладинки. Я саме про обличчя і стиль в одязі)
Чорні брови, карі очі, ніс горбинкою
Наши красивее мужчины. Кареглазые мне не нравятся, нос горбатый тоже. Генетически может дочке достаться же
Садоводница• 24 апреля 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Как же равноправие?
Гомосноб• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Ні, дуже багато і живуть. І в материковій частині всі італійці і Бангладеш)))
Где тут 0?• 24 апреля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Чорні брови, карі очі, ніс горбинкою
на вкус и цвет... терпеть не могу черноволосых и холеных
Татьяна_М5• 24 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
Как же равноправие?
Все поровну. Итальянец покупает жильё, вы в нем живете. Вы покупаете еду - итальянец ее ест. Итальянец мусорит - вы убираете. Все при деле. Все поровну.
Где тут 0?• 24 апреля 2023
Ответ дляДинамоКит
Не все, но большинство. И вместо мужских дел и восхищения женской красотой сами крутятся у зеркала и скупают шмотки с парфмами.
жесть...