Лепетун• 25 апреля 2023
Як зрозуміти, що в чоловіка інша жінка?
Ось читаю тут дописи дівчат сьогоднішні і в мене закрадаються сумніви стосовно вірності мого чоловіка. У шлюбі 7 років, є дитина. Останнім часом чоловік почав відповідати на мої питання з роздратуванням. Типу відчипись скоріше від мене. Секс став дуже рідко, спільні походи кудись також ( не рахую поїздки в супермаркет). Я все списувала на його втому від роботи. А от сьогодні задумалась, може в нього хтось є?
Библиотекарь• 25 апреля 2023
Те що ви описали не є показником , що інша жінка. Всі ми зараз на взводі. А гроші не витрачає більше, ніж завжди? Жінку мати на стороні, це витрати.
Лепетун
• 25 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Не знаю про гроші, в нього своя карта є, я не бачу ті розходи
Пи Пи Пилюля• 25 апреля 2023
Ну це тільки стежити за ним. Але як схоче, то зрадить тихенько, нічого не взнаєте. Я сама постійно ревную, це тільки все псує
Пи Пи Пилюля• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Если ложит телефон экраном вниз, тогда скорее всего уже кто-то есть.
Да ну не показатель. А может, привычка? А может, и скрыаает, но не любовницу ?
Невгамовна• 25 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Нет, не всегда нужны деньги. Да вы тут темы почитайте. И по моему опыту говорю что нет, особенно если онлайн переписка)
Лепетун
• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Він його завжди в кармані носить, навіть вдома. Але так і раніше було.
Невгамовна• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Нет, мой ничего не переворачивал.
Библиотекарь• 25 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
Я вважаю , що в нього втома, депресія, та інше. Буває таке в шлюбі. Він чекає від вас першого кроку, а ви від нього. То вирішуйте, може вам зробити цей крок, якщо вам це треба.
Н@Диете• 25 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Показатель
Лепетун
• 25 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Ось чогось і я подумала про онлайн переписку
Пи Пи Пилюля• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Показатель
Мой сын 13 лет всегда ложит телефон экранлм вниз. И я иногда тоже, но любовника нет и не было
Коренная киевлянка• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Показатель
Какой показатель. Хочешь скрыть - делаешь секретный чат
Библиотекарь• 25 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Ну як так? А подаруночки, а в ресторан, квіти. Онлайн я не роздивляюсь, я пишу про реальні стосунки. Ну яка жінка захоче з одруженним, та ще і задарма?) Все рівно інше не світить .
Невгамовна• 25 апреля 2023
Ответ дляЛепетун
В моем случае именно так и оказалось в итоге. Но тел. не на пароле, ничего не прятал, тоже был типа в депрессии. А как у вас не знаю. Может ситуация в стране, у меня до войны это все случилось.
Лепетун
• 25 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Робила вже купу кроків. І відпускала його з друзями погуляти,щоб від нас з дитиною відпочив.
Н@Диете• 25 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Сын может как раз что-то и скрывать от вас. Иногда не считается. Если постоянно - повод задуматься.
Невгамовна• 25 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ой, я бы рассказала, да не буду. Но поверьте. Да, такое есть и не редкость.
Библиотекарь• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Показатель
Елки, я кладу вниз экраном. Нет любовника)))
Пи Пи Пилюля• 25 апреля 2023
Ответ дляН@Диете
Игры скрывает , чтоб не ругалась, что не учится, а играет. То есть скрывать можно не только любовницу
Пи Пи Пилюля• 25 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ну вот и я об этом. Я просто не люблю, чтобы кто-то заглядывал в мой телефон. Не изменяла
Лепетун
• 25 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Я знаю його пароль від телефону. Але де шукати? А якщо секретні чати? І в нього по роботі купа дзвінків і смс від людей,так вирахувати не варіант.
Н@Диете• 25 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Да, я сомневаюсь, что у вашего сына есть любовница. Но что тогда другое скрывать мужу от жены - не понятно.
Библиотекарь• 25 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Безкоштовні, чесні давалки?) За просто так? Ні квітів, ні парфюма хоч би?) Тю, як підстилки. Навіщо воно їм?
Невгамовна• 25 апреля 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Такая которая приходит спать в квартиру где еще жена есть и вещи ее. Не хочу вспоминать, ничего хорошего. Но они просто договорились меня выгнать и она переехала сразу к нему.
Библиотекарь• 25 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Фу, яка гидота та шмонька.
Менее Более• 25 апреля 2023
Есть или нет не знаю. Но для вас время задуматься на досуге что если есть
Невгамовна• 25 апреля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Я читала советуют так класть для камеры. Чтобы не царапалась.