Мастер Класс• 25 апреля 2023

Чим займатися? Є запит реалізації, але...

Доброго дня.
Не знаю ким бути.
Мова про професію.

Є декілька сфер, які мені виходять та подобаються, конкретно їх близько 5-ти, кожна з цих сфер я б сказала дуже різні між собою.
Маю таку звичку — дуже загоряюсь, а потім кидаю.
Наприклад: »хочу пекти торти» - купую все необхідне (на нормальну суму) - печу торт - мені не зовсім виходить дизайн - думаю ітак ніхто не замовить, а для чого тратити кошти, час - можна й купити. Це лише один з прикладів, насправді таких сфер було багато. Не виходить за 1,2 рази мені вже важко переосилити себе, щоб дойти до кінця, агрументуючи це тим, що навіщо мені , якщо…

Можливо хтось підкаже. Як зрозуміти що це то саме, бо все ж займатись 10 професіями теж нереально. А бути в пошуку себе можна довго і нудно..
АяВсёЗнаю• 25 апреля 2023
Ну как понять? Вам должно нравиться.

Шеллар• 25 апреля 2023
Як тільки шия, на якій Ви зручно вмостились, скине шукачку одразу визначитесь із сферою та професією.
Барбітта• 25 апреля 2023
Если у Вас не получается с 1,2 раза, то это значит что не Ваше это. Нет таланта.
NikIrinaS• 25 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
У меня наверное ни к чему нет таланта. Но я упорная, ’луплю’ в одну точку и результат приходит. Макаруны получились только с 7 раза, я их делала каждый день, а один раз даже дважды за день.
Витворунка• 25 апреля 2023
Это может быть нормальная такая нарциссическая травма, лечится психотерапией, которая поможет выдерживать больше 1,2 неудачных попыток.

С нашей системой и культурой образования она у всех есть, но у вас она мешает жить.
Ліньки гуглить• 25 апреля 2023
Автор а скільки вам років? Бо от мені 24 і я почала трошки розуміти що саме мені подобається і що саме я хочу робити. Це сири. Молочна продукція. Але в мене теж не виходить . Іноді викидаю щось. А це ’щось’ дуже часто буває в 10-12 л молока або ще краще - коли сир вже наче визрів, а він не вийшов взагалі. Це нормально коли не виходить. Особливо з перших спроб. Моя матір пече смачний медовик (це її прям фішка), і бувають такі дні що коржі лайно виходять. І вона його пече вже років 10 , вже стаж є😁 я іноді теж думаю при невдачі що ну його це все. Але коли при декілька невдалих спроб виходить сир нарешті - то прям знов хочу робити і робити.
Файна_зупка• 25 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
да ладна!!!! таллант - мастерство отточенное опытом! то бишь - мноха мноха раз делать одно и то же. никаких мифических талантов не существует.
Файна_зупка• 25 апреля 2023
Ответ дляNikIrinaS
ооот!! вот молодец! вот вы и есть мастер. нет никаких талантов. есть желание и руки.
Барбітта• 25 апреля 2023
Ответ дляФайна_зупка
Но обычно человек не бросает начатое, если это его

Невісточка ж• 25 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
Это не совсем так)
Таланта может и нет, а упорством можно многого достичь...
Файна_зупка• 25 апреля 2023
Ответ дляБарбітта
так при чем тут талант? это желание. просто пропало желание. погас огонь.