Атятя_тётя• 25 апреля 2023
Хочу кардинально змінити професію. Хто ризикував, задоволені?
Моя професія вимагає занадто багато дороговартісних курсів, на які ще важко попасти. Хочу піти у більш легку. Але повернутись до минулої професії буде важко.
Хто ризикував і змінював роботу кардинально ви були задоволені?
Блакитна устриця• 25 апреля 2023
Практически любая профессия требует постоянного развития. Я дефектолог, курсы постоянно.
Штора с кисточкой• 25 апреля 2023
Але моя професія теж вимагає курсів, книг, бути в курсі актуального і т.д.
Хомо_сапиенс• 25 апреля 2023
Смена профессии нелегкое время, для меня это был большой стресс. Но решение было правильным - больший доход, больше свободного времени и в данный момент больше возможностей для трудоустройства за границей.
Атятя_тётя
• 25 апреля 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Проблема не в розвитку. Вартість моїх курсів 500-800 доларів і проблема знайти дійсно класні. Одне діло розвиватись і заробляти, а інше вкладати в розвиток стільки грошей і умовлятись на них потрапити.
Ту професію, яку обираю курси будуть лише за рахунок компанії. І це не мій гемор пошуків та черг.
220В• 25 апреля 2023
Я змінювала сферу, звдоволена. Алк моєю мотивацією був інтерес, мені подобалося, чим я займалася у попередній. А ви хочете уникнути складнощів, наскільки я розумію. Але за парканом трава зеленіша, може здаватися, що інша сфера легша, а там купа своїх курсів, перепон та вливань, а ви таке не хочете. Аналізуйте детально ризики та приховані боки.
Алгонавт• 25 апреля 2023
Так, задоволена.
Змінила професію журналіста на рієлтора у 2015 році. Зараз уже чотири роки як власник агенції нерухомості. Робота складна, часто без вихідних, графік не нормований, але я від неї кайфую. Ризикуйте! Воно того варте:)
бювет_в_обед• 25 апреля 2023
Ответ дляАлгонавт
Так, задоволена.
Де можна навчатися
Тепличная• 25 апреля 2023
змінила з кондира на програмістку, ні про що не шкодую. чи легша ця професія - абсолютно точно ні. але я дуже задоволена
Леді_в_пледі• 25 апреля 2023
Ответ дляmaggymys
Довго навчалися до першої роботи? Яка спеціалізація?
Ви про програмування? 9 місяців, по 5-6 днів на тиждень, по 8-12 годин. Джава деведопер
Алгонавт• 27 апреля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Де можна навчатися
Є рієлторські школи. Я навчалася, працюючи в агенції. Головне - не чекати забагато: стабільний заробіток почнеться десь через рік. І треба розуміти, що нормованого графіку не буде. Вихідні часом - 1-2 дні на місяць. Самоорганізація має бути на висоті, звісно. Юридичний базис стартовий ви можете отримати на коротеньких курсах. Якщо надумаєте відкривати власну агенцію з часом, то тут уже є сенс отримати паралельно юридичну освіту.
бювет_в_обед• 27 апреля 2023
Ответ дляАлгонавт
Дякую