Поумничка• 25 апреля 2023

Хто робить манікюр в салоні?

Дезинфікують інструменти добре?
Була в перукаря, поряд сиділа майстер манікюру, то бачу так "тяп-ляп, наступний клієнт!"
Вакцениро Вона• 25 апреля 2023
та хто там шо дезинфікує, але шо поробиш, приходиться ходить, змушують(
Проработник• 25 апреля 2023
даже не в дорогих салонах одноразовые пилочка и баф.
насчет дезинфекции насадок фрезера - не знаю
Губной рояль• 25 апреля 2023
я ходила в салон, где дезинфицируют хорошо. причем было видно, как кладут в раствор инструменты сразу после, ну и вскрывают крафт пакет при мне. все фрезы в пакетах.
правда маникюр с покрытием стоит 700 гривен.
Губной рояль• 25 апреля 2023
Ответ дляВакцениро Вона
а кто заставляет?))
Бандитка Сью• 25 апреля 2023
Ну то попросіть показати шкафик жарочний та відкривати крафт пакети з інструментом при вас.
КонхфЭдкаТузик• 25 апреля 2023
В мого майстра все на рівні, тому я з нею багато років. Замочування, шафа, крафт-пакети, одноразові пилки і тд.
БезникаЯ• 25 апреля 2023
Я дуже довго шукала майстра, яка і робить добре і весь металевий інструмент дизинфікує в сухжарі, а пилочки одноразові, таких, виявилося, на пальцях можна перерахувати.
автор Поумничка • 25 апреля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Це точно. Дякую. Теж таку шукаю
Без QR коду• 25 апреля 2023
Мама здавала аналіз на гепатит перед операцією, лаборант розповіла, що дуже багато випадків гепатиту серед молодих жінок. Рекомендувала раз в рік здавати аналіз, якщо робиш манікюр педикюр в салоні.
Треба підробіток• 25 апреля 2023
’тяп-ляп, наступний клієнт!’ автор, у мастера ведь не 1 комплект инструментов. Всё использованное собирается в течении дня и разом отправляется в сухожар, это как бы логично.