Жинси на дитину• 25 апреля 2023
Хто купував ліжко на Табуретка.юа?
Підкажіть, хто купував ліжко на табуретка.юа, чи є сенс там само брати матрас? Чи вигідніше придбати матрас в іншому місці?
Дякую! Усім гарного та мирного дня!
Трусиковед• 25 апреля 2023
Я брала, двухъярусную и один матрас,один был. Берите у них, потом за матрасы доставку платить ещё. Они доставляют до подъезда в любой город.
Ду да ду да ду• 25 апреля 2023
я брала і ліжко і матрас, все ок. Матрас по ціні був так як і в інших магазинах, доставили все в 1 день
Жинси на дитину
• 25 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Дякую🌷
Жинси на дитину
• 25 апреля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Дякую🌹