мимАпроходила• 25 апреля 2023

Іграшки дитині з особливостями

Дівчатка, підкажіть іграшки на подарунок дівчинці 3 роки з алалією. Може якісь розвиваючі, корисні. Буду вдячна!
автор мимАпроходила • 25 апреля 2023
Двічі корисні🤦🏼‍♀️🤪
tarveldy• 25 апреля 2023
будьякі конструктори, пластиліни , балансір взагалі необхідна штука
Сладкий лимончик• 25 апреля 2023
Можливо картки Домана, чи інші картки, де написано слово, а до нього підбирати картинку, що це слово означає. Мозаїка, сенсорні іграшки, масажні м´ячі, фітбол, сортери тощо.
Мовлення - вища психічна функція. Спочатку будується фундамент (тактильна, вестибулярна, пропріоцептивна системи), тому будуть корисними іграшки для розвитку функцій цих систем. І є різниця, яка саме алалія у дитини: сенсорна чи моторна.
автор мимАпроходила • 25 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Сенсорно-моторна
Сладкий лимончик• 25 апреля 2023
Запитайте краще у батьків, що більш потрібно або цікаво дитині і, щоб не купити вже те, що мають.