буреЛОМКА• 25 апреля 2023

Подарунки на випускний в садочку дітям

Підкиньте ідей, будь ласка)
Що подарувати дітям з приводу закінчення садочку? Бюджет 200-300 грн
Наперед всім дякую
Прагматик флегма• 25 апреля 2023
Термосы или бутылочки - пригодятся в школу
Копуша• 25 апреля 2023
Водные пистолеты
Мячи
Бадминтон
Настольные игры
Bilenkova• 25 апреля 2023
ну в нас бюджет менший, замовили канцелярський набір у школу в сумочці для взуття, були ще пропозиції, так як майже вся група іде в одну школу подарувати букварик, запитати якого видавництва треба. Від себе скажу , можна було б якісь шоколадні фігурки-набори з хорошого шоколаду. Раніше дарувари чашки з особистим фото, на альбоми ж все фотографувались?
ОленаЯ• 25 апреля 2023
Ми своїм сочок, пряничок. А взагалі ці випускні - просто цирк.
Чувиха• 25 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Или будут стоят ненужными
Прагматик флегма• 25 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Или будут стоят ненужными
У вас дети есть?
Мама Павлика• 25 апреля 2023
дев´ять років тому, як син йшов в ’доросле’ життя )) ми дарували дітям гарні якісні пенали з наповненням теж гарною канцелярією. І майже всі ними користувавлися в молодшій школі.
Як варіант - ще можна придбати набори для уроків праці - нарукавники, фартушки. Бо ми в першому класі шукали дітям, бо було потрібно
Чувиха• 25 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У вас дети есть?
Да. Также термосы дарили, стоят пылятся несколько термосов, дочка чай в школе не пьет, то есть термос не нужен
Чувиха• 25 апреля 2023
Ответ дляМама Павлика
💯👍🏼
Прагматик флегма• 25 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
А воду берет с собой?
Чувиха• 25 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
А воду берет с собой?
Да, в бутылке с магазина
Прагматик флегма• 25 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Да, в бутылке с магазина
Каждый день новую?
Чувиха• 25 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
Каждый день новую?
Воду да, бутылку нет
Укр_жіночка• 25 апреля 2023
Доньці дуже сподобалася дерев’яна медаль
Мама Павлика• 25 апреля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
я дітям зі своєї групи робила дипломи по завершенню садочка )) Але то таке, не подарунок як на мене, а чисто цяцька )) Тепер лежить на поличці. До ручі, такі медальки замовляють садочки, а іноді і навіть школи, але там більш дзвіночки ) Саме як ідея до основного подарунка непогано виглядає, діти дуже задоволенні коли отримують ) Особливо іменні медальки
Оскорбляю всячески• 25 апреля 2023
В батутний парк на ці гроші краще сходити. термоси, нарукавники - ото малеча зрадіє!
Чумацький Шлях• 25 апреля 2023
Медали, ручки и прочая хрень валяется неизвестно где. Зачем дарить маленьким детям практичные подарки? Дарите радость, эмоции.
ОленаЯ• 25 апреля 2023
Ответ дляПрагматик флегма
У вас дети есть?
Справа в тому, що не всі зручні, кожній дитині заходить і підходить свій.
Пушап Мі мі• 25 апреля 2023
Мы своим дарили термосы и ланчбоксы. Оказался суперполезный подарок)