Угги_в_горошек• 25 апреля 2023

Втрачене свідоцтво про смерть

Можна поновити в будь якому місті, чи лише там де було видане перше свідоцтво про смерть?
Свідоцтво було отримано 25 років тому.
Хто в курсі, підкажіть будь ласка.
Диви яка я пава!• 25 апреля 2023
Якщо на території України, то у будь-якому РАЦСі

автор Угги_в_горошек • 25 апреля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Дуже дякую за відповідь.
Позаземний розум• 25 апреля 2023
Зверніться у рацс у будь-якому місці. Вони зроблять запит за місцем видачі оригіналу і згодом видадуть дублікат.
автор Угги_в_горошек • 25 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Дякую.
А може ще підкажете, свідоцтво про шлюб теж можна взяти в буді якому РАЦС?
Диви яка я пава!• 25 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Ні, в них є Єдиний реєстр. Знадобиться хвилин 20.
Позаземний розум• 25 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую.
Процедура та сама
Диви яка я пава!• 25 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую.
Так.

Бачу_майбутнє• 25 апреля 2023
В любом ЗАГСе. Мне сделали день в день
Daria0000• 25 апреля 2023
Можна в будь-якому рагсі зараз під час воєнного стану
Самі отримували влітку.
Але потрібні документи, що підтверджують родинні зв´язки.
Позаземний розум• 25 апреля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Що ’ні’?
Диви яка я пава!• 25 апреля 2023
Ответ дляПозаземний розум
Що ’ні’?
Не будуть робити запитів туди, де воно видавалося. Видадуть майже відразу ’повторне’
tushka123• 25 апреля 2023
Ответ дляDaria0000
Самі отримували влітку.
А які саме? Якщо нема ніяких, тоді як?
маринель-наумка• 25 апреля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Будуть. Якщо актовий запис не верифікований. Запит надилається за місцем зберігання архівного актового запису електронно реєстром. Видається свідоцтво, коли надійде підтвепдження ( в трй же день або пізніше
маринель-наумка• 25 апреля 2023
Ответ дляtushka123
А які саме? Якщо нема ніяких, тоді як?
Перевірять все за реєстром.
Daria0000• 26 апреля 2023
Ответ дляtushka123
А які саме? Якщо нема ніяких, тоді як?
Цього не підкажу нажаль. Потрібно в рагсі спитати. Мы отримували на бабусю, у мамы було свідоцтво про народження, де вказано, що бабуся її мати. А вам померлий хто? Може теж свідоцтво про народження/шлюб..
Daria0000• 26 апреля 2023
Ответ длямаринель-наумка
Перевірять все за реєстром.
При нас не видавали в описі людям свідоцтво. Людина 10 років назад померла, а а них доккменти просили.. можливо ми в такий рагс потрапили просто..
tushka123• 26 апреля 2023
Ответ дляDaria0000
У меня просто весь семейный архив, если можно так сказать, остался у брата, а мы не общаемся уже много лет и вообще не знаю где он есть. Если с мамой более понятно, а вот бабуля и дед, как их,, находить,, и доказывать родство, если вдруг нужно будет, не знаю. Потому и спросила.
tushka123• 26 апреля 2023
Ответ длямаринель-наумка
Перевірять все за реєстром.
Дякую