-Ань-• 25 апреля 2023

Законопроект 9223. Заборонити свободу слова, в тюрму за критику влади.

Чергове "покращення". Законопроект 9223 від 19.04.2023:
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/41788

За критику влади в інтернеті планують саджати в тюрму строком від 5 до 7 років.
Нардепи фракції "Слуга народу" зареєстрували відповідний законопроект
9223.
Дії вчинені в інтернеті на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, національній, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, за відсутності ознак державної зради караються позбавленням волі на строк від п´яти до семи років з конфіскацією майна.
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Milly111• 25 апреля 2023
Это было ожидаемо
А с бульбашей смеялись ещё летом
Ну ну
автор -Ань- • 25 апреля 2023
З КОНФІСКАЦІЄЮ МАЙНА. Мабуть все уже розкрадено і розпродано, пора братись за майно невдоволених...
julia_kid• 25 апреля 2023
Пипец , свободная страна , боролись за свободу ..
LudaSHS• 25 апреля 2023
Опіздали
Уже было тут топ

На сегодня - ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ПОКАРАННЯ ЗА ВИКОРИСТАННЯ АНОНІМНИХ АКАУНТІВ У СОЦМЕРЕЖАХ НЕ МАЄ ШАНСІВ ПОТРАПИТИ НА РОЗГЛЯД ВР

Мазураш Клоун

Вот ответ
julia_kid• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
💯
rybka21• 25 апреля 2023
а шо там з 4142, вже нецікаво?
LudaSHS• 25 апреля 2023
На комитете разберут .
Скоро ответят и откинут
Я надеюсь, а то це б занадто
LudaSHS• 25 апреля 2023
МазурашА а соцсетях вымарали по самые яйки уже. Этот выше с Комитета тоже высказался
GaleTTa• 25 апреля 2023
Мда, теперь и у нас всё хорошо. Чем тогда от оркостана отличаться будем? Как же эти истории про свободу слова и выбора в европейском государстве?))
Дали полный бан• 25 апреля 2023
В интернете ловить? У них тюрем не хватит, выдыхайте все, кто напрягся, не будет такого.
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляrybka21
а шо там з 4142, вже нецікаво?
4142 вже прийняли, починає діяти з 1 жовтня.
rybka21• 25 апреля 2023
а хто читав текст законопроекту?
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
На комитете разберут .
Скоро ответят и откинут
Я надеюсь, а то це б занадто
А написати і подати на розгляд подібний законопроект, це не занадто? Все нормально?
За останні 14 місяців дуже багато подібних законопроектиків стали законами...
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
наприклад, які саме
і до вас питання - ви читали текст законопроекту?
Betelgeise• 25 апреля 2023
Ответ дляrybka21
а хто читав текст законопроекту?
Ніхто.
Prervana• 25 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Опіздали
Уже было тут топ

Мазураш Клоун

Вот ответ
Ой, ну это сейчас они его не планируют рассматривать, а потом хоп и передумают. Они у нас как барышня в ПМС, очень, гхм, непостоянные в своих обещаниях
Forever_young• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
https://www.youtube.com/watch?v=VK-zD7sTSdY
Про принудительную вакцинацию?
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ дляBetelgeise
Ніхто.
неправда
я читала
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ дляForever_young
Про принудительную вакцинацию?
нема там нічого про примусову вакцінацію
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляrybka21
А разогнать очередное ’сдавайтесь.свергайте власть!’?))))
Тут понимать надоть)
Многоходовочники
Tammy21• 25 апреля 2023
Я впевнена, що його навіть розглядати не будуть. Треба буде глянути та запам´ятати ’творців’.
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тут понимать надоть)
Многоходовочники
уся ця байда розрахована на дурників, які читають тільки заголовки
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляForever_young
Про принудительную вакцинацию?
Так. Закон 4142 антиконституційний. Людям доведеться вибирати: або брати Конституцію і боротись, або погоджуватись виконувати незаконний закон.
В Україні верховенство права, закони, які суперечать Конституції, не можна виконувати.
Tammy21• 25 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Очередной мизогинный новичок у которого ’хоп’. И почему я не удивлена)
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляBetelgeise
Ніхто.
Прочитайте. Там всього чуть більше 2х сторінок:
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/173...
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Вы как лично конкретно боротись собираетесь?
LudaSHS• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Яж кажу Мазураш идиот
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Яж кажу Мазураш идиот
Мабуть йому в соц.мережах дуже часто таке писали. Аж законопроект придумав ображений дядечко.
Реверанс• 25 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Ось творець цього Мазурашу