-Ань-• 25 апреля 2023

Законопроект 9223. Заборонити свободу слова, в тюрму за критику влади.

Чергове "покращення". Законопроект 9223 від 19.04.2023:
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/41788

За критику влади в інтернеті планують саджати в тюрму строком від 5 до 7 років.
Нардепи фракції "Слуга народу" зареєстрували відповідний законопроект
9223.
Дії вчинені в інтернеті на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, національній, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, за відсутності ознак державної зради караються позбавленням волі на строк від п´яти до семи років з конфіскацією майна.
LudaSHS• 25 апреля 2023
Це придумав спортивний журналист Мазурашу.
Ну а че. Там тамады, шутники в раде, коли катлеты. Весь СН цвет
delphoto
LudaSHS• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Мабуть йому в соц.мережах дуже часто таке писали. Аж законопроект придумав ображений дядечко.
Он вообще по спорту
Prervana• 25 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Очередной мизогинный новичок у которого ’хоп’. И почему я не удивлена)
Удалено администрацией...
феечка.• 25 апреля 2023
Вони просто хочуть самосуду
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Вы как лично конкретно боротись собираетесь?
Об´єднуватись з однодумцями. Вивчати Конституцію і закони України. Коли якісь особи порушують ваші права - не мовчати і не підкорятись, а висловлювати свою незгоду, пояснювати які закони ті особи порушують і що їм за це може бути. А для цього треба знати закони, Конституцію прочитати і вивчити, звертаючи увагу на такі терміни: людина, громадянин, фізична особа.
І не бути байжужими до біди сусідів. В інтернеті багато відео, як небайдужі перехожі захистили людину від банди ТЦК та СП (приватна незаконна організація).
Реверанс• 25 апреля 2023
Удалено администрацией...
феечка.• 25 апреля 2023
С каждым годом власть ещё хуже
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Вы лично собираетесь просто подзуживать других?))))
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ділюсь новинами. І в мене також є невеликий досвід боротьби з оборотнями. В чомусь успішний, в чомусь ні. Але це досвід, наступного разу буде успішнішою боротьба.
А хтось почне думати, що робити, тільки коли в ваш дім постучать озброєні бандити з якимись повноваженнями.
Julieta78• 25 апреля 2023
Какие у Вас все темы интересные, автор. Не удивительно, что вас взволновал законопроект. Но вы б его хоть почитали для начала.
Семицветка• 25 апреля 2023
Нельзя критиковать власть? добро пожаловать в Северную Корею?
Julieta78• 25 апреля 2023
Ответ дляСемицветка
Вы тоже только текст автора прочитали, да?
Семицветка• 25 апреля 2023
Ответ дляJulieta78
Да
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляJulieta78
Я почитала. А ви? https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/173...
Julieta78• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Я читала.
Betelgeise• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Прочитайте. Там всього чуть більше 2х сторінок:
https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/173...
Дякую. Я читала.
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Вы не делитесь новинами.Вы просто разжигаете нервированное общество. Все так плохо у русни?))) Пытаетесь в очередной раз внутри качать?)))
Да.весна.скоро ваши браття будут убираться запаребрик. Смиритесь!
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляСемицветка
Да
А где критическое мышление?
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ дляСемицветка
де ви бачите це?
rybka21• 25 апреля 2023
авторка пішла вже про вакцини розганяти
автор -Ань- • 25 апреля 2023
Ответ дляrybka21
авторка пішла вже про вакцини розганяти
А якби все по законам було, то не було б жодних проблем: хто хоче колотись - коловся б, а хто не хоче колотись - не колеться.
В Україні відключали світло. Вакцини зберігались у відключених холодильниках. То треба бути несповна розуму, щоб колотись такими вакцинами.
Teonaa• 25 апреля 2023
Я просто хочу щоб группа людей с фронта поїхали у відрядження (до офісу, до ВР), і навели порядок.
Ми між двох вогнів
Воїни - взагалі скоро плюнуть на ту оборону. І в одночас ні, не плюнуть, бо не можуть.
Шок просто від цього проізволу, вибачте за жаргон
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
я от не хочу - і не колюсь.
і ніхто мене не примусить. бо я знаю закони
(не забудьте поставити дізлайк)
AHetfield• 25 апреля 2023
Ви хоч поцікавтеся бекграундом автора цього законопроекту, перш ніж розганяти 🤦‍♀️ У нього 0 шансів взагалі. Спіть спокійно.
Stefaniya K.• 25 апреля 2023
я -за.давно пора.
Milly111• 25 апреля 2023
Ответ дляrybka21
авторка пішла вже про вакцини розганяти
Ваша роль на цьому форумі згладжувати кути по незручних питаннях?
Milly111• 25 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
я -за.давно пора.
То зареєструйте ще 3-4 сторінки і ще з них напишіть, що ви за
А то не виходить тему повернути в русло «хто критикує владу, той москаль»😂
rybka21• 25 апреля 2023
Ответ дляMilly111
мені ще гроші за це платять, ага...
Семицветка• 25 апреля 2023
Ответ дляrybka21
де ви бачите це?
Так в заголовке же
Семицветка• 25 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А где критическое мышление?
в большинстве случаев я захожу на форум потрепаться, а не критически мыслить. Закрыла форум и тут же забыла всё)