Чергове "покращення". Законопроект 9223 від 19.04.2023:
За критику влади в інтернеті планують саджати в тюрму строком від 5 до 7 років.
Нардепи фракції "Слуга народу" зареєстрували відповідний законопроект
9223.
Дії вчинені в інтернеті на шкоду суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, національній, державній, економічній чи інформаційній безпеці України, за відсутності ознак державної зради караються позбавленням волі на строк від п´яти до семи років з конфіскацією майна.
9223.
Ответ дляИрина-bbd0
Вы как лично конкретно боротись собираетесь?
Об´єднуватись з однодумцями. Вивчати Конституцію і закони України. Коли якісь особи порушують ваші права - не мовчати і не підкорятись, а висловлювати свою незгоду, пояснювати які закони ті особи порушують і що їм за це може бути. А для цього треба знати закони, Конституцію прочитати і вивчити, звертаючи увагу на такі терміни: людина, громадянин, фізична особа.
І не бути байжужими до біди сусідів. В інтернеті багато відео, як небайдужі перехожі захистили людину від банди ТЦК та СП (приватна незаконна організація).
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Вы лично собираетесь просто подзуживать других?))))
Ділюсь новинами. І в мене також є невеликий досвід боротьби з оборотнями. В чомусь успішний, в чомусь ні. Але це досвід, наступного разу буде успішнішою боротьба.
А хтось почне думати, що робити, тільки коли в ваш дім постучать озброєні бандити з якимись повноваженнями.
Betelgeise• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Прочитайте. Там всього чуть більше 2х сторінок:
Дякую. Я читала.
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Вы не делитесь новинами.Вы просто разжигаете нервированное общество. Все так плохо у русни?))) Пытаетесь в очередной раз внутри качать?)))
Да.весна.скоро ваши браття будут убираться запаребрик. Смиритесь!
Ответ дляrybka21
авторка пішла вже про вакцини розганяти
А якби все по законам було, то не було б жодних проблем: хто хоче колотись - коловся б, а хто не хоче колотись - не колеться.
В Україні відключали світло. Вакцини зберігались у відключених холодильниках. То треба бути несповна розуму, щоб колотись такими вакцинами.
Ответ для-Ань-
я от не хочу - і не колюсь.
і ніхто мене не примусить. бо я знаю закони
(не забудьте поставити дізлайк)
Семицветка• 25 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А где критическое мышление?
в большинстве случаев я захожу на форум потрепаться, а не критически мыслить. Закрыла форум и тут же забыла всё)