Підрив мостів на початку повномасштабного вторгнення не дозволив би росіянам потрапити до Херсону.
Про це розповів військовий-розвідник та полковник Роман Червінський.
"Беремо функціональний обов´язко, розкладаємо: Верховний головнокомандувач і пішли, пішли до низу. Хто, на якій ділянці, які команди давав, що виконувати. І це все є. І люди, які виконували накази по розмінуванню Чонгарського напрямку, непідриву мостів на Херсонському напрямку, вони даватимуть покази, що "мені дали команду згори". А далі дійдемо до того, хто був ініціатором цього", - зазначив він.
Коментуючи слова журналістки щодо того, на скільки б мінування Чонгару сповільнило російський наступ, Червінський як приклад навів Мар´їнку, Авдіївку та Бахмут.
"Скільки росіяни над ними боряться зараз? Вже рік вони не можуть нічого зробити. Там те ж саме, тим більше там є природні умови, щоб їх не пустити. Там дуже вузьке місце, якщо там поставити артилерію, авіацію, заміновано все буде і будуть пристріляні позиції - це майже нереально пройти так швидко, як вони (росіяни. - Ред.) пройшли", - додав він.
Червінський також пригадав розмову з військовослужбовцем, який був заступником командира 72-ї бригади.
"Він каже, що коли вони за ніч встигли дістатися до Ірпеня, вибудувати позиції, щоб зупинити росіян. І коли він зрозумів, що не може їх зупинити, тому що сили нерівні. У нього одна бригада, а там пре з того боку десятки тисяч людей і техніки. Каже, що "логічно мені потрібно було підривати мости через Ірпінь". Каже, коли я доповів цю ситуацію командиру бригади, то він мені сказав: "З Офісу Президента прийшла команда, без їхньої санкції мости не підривати". Це другий день (війни. - Ред.). І каже: "Я на свій розсуд сам його підірвав, завдяки цьому я їх зупинив", - сказав він.
Червінський додав, що якби підірвали мости, то росіяни не потрабили до Херсону.
Renesmeе 16• 25 апреля 2023
Добре що перемагаєм є кого і про провали запитати)) Булаб зараз рашка тут, махали б триколором ми всі на форумі
Ответ дляElenaMari
Если бы их со стороны Крыма не пустили, а так очень в тот день странностей много было, как специально все сделали
Влучно сказано.
Таке враження, що був договорняк от ми заходимо, а далі так і так. Трішки спротиву для виду, бо вам всьо равно капец.
Але спротиву не трішки виявилося і плани помінялись по ходу дій.
Не підлягає поясненню.
І міст в Ірпені здається якимось героєм було підірвано разом з ним. Чи то який міст?
Не підлягає поясненню.
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Многие были бы мертвы.а манкурты те да и сегодня все ещё ждут и мечтают махать
Ответ дляРойЛеля
Влучно сказано.
Не підлягає поясненню.
То біля Херсону
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Всем кормушечным , народ страдает .
Нужно сдаваться? Ну чтобы не страдать уже
Шо там.горячий чай и фуфайки на колыме приготовили?
Руслан Демченко, якого раніше було звільнено з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України, працює у Службі зовнішньої розвідки
вони розмінували Чонгар, не облаштували відповідну оборону Гостомельського аеродрому, Північного напрямку, що дало їм (росіянам. - Ред.) можливість зайти на Київ та на Ірпінь, Бучу, несподівано просунутися на 200 км з 1-2 доби’, - сказав він.
Червінський заявив, що у вересні 2021 року за 4 місяці до вторгнення РФ, було ’розігнано Департамент у Службі зовнішньої розвідки’, який займався Росією. Це, за словами Червінського, було зроблено за вказівкою Демченка (тоді першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. - Ред.).
’Я відкрию вам маленьку таємницю, що його (Демченка. - Ред.) не звільнено. Він працює у Службі зовнішньої розвідки. Він нібито там радник, але насправді він керує Службою зовнішньої розвідки’, - сказав Червінський.
На запитання журналістки, яка інформація про перебіг бойових дій до Демченка надходить, він сказав: ’Вся. Він знає картину бойову, він знає агентуру розвідки, яка працює по Росії. Він знає, які заходи проводяться, яку протидію вони здійснюють, якщо вони її здійснюють’.
’Його звільнили за станом здоров´я, я так розумію, він не може виконувати об´єм роботи, який у нього був раніше. Вони його як радника... але він радить там дуже потужно, на скільки я розумію. Мабуть, впливає на стратегію роботи Служби зовнішньої розвідки’, - додав Червінський.
World Shop• 25 апреля 2023
Вопросов к началу войны тьма тьмущая,все они будут пока без ответа, бо ж не на часі. Вот еще и владу критиковать нельзя будет (кстати приняли такое или то очередная утка из телеги?)
Советчицы уже все знали и готовы были топать с тревожными пакетами АТБ по Житомирской трассе, а больше ,конечно,никто ничего не знал...только советчицы и Байден . Ох,какая наваристая лапша,ммммм
Everything is possible• 25 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Удалено администрацией...
А как вы считаете? Вот я серьезно не верю что он так просто остался в Киеве. Я думаю что ему пообещали, что ему ничего не будет. Я считаю, что просто никто не рассчитывал, что наши люди так будут защищать свои земли. И теперь он просто не знает как выйти из ситуации. И вообще много вопросов.
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Удалено администрацией...
Мы давно на ты перешли?)))
Повторю вопрос-пора сдаваться? Не хочется из Украины уезжать? Так всё по -домашнему было ))))
Ответ дляEverything is possible
10000000000000000000000%
Ирина-bbd0• 25 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Удалено администрацией...
А странно) все посты и темы направены на растравливания