энциклопУдия• 25 апреля 2023

Подскажите как по качеству косметика фармаси?

И как стать представителем фармаси? Спасибо
Холодная каша• 25 апреля 2023
така ж як і чоловік Ані Лорак
Астановитесь• 25 апреля 2023
Хрень. Представителем легко,посмотрите в Гугле. Готовьтесь выполнять план за счёт своего кошелька.
mena• 25 апреля 2023
Г
75В• 26 апреля 2023
У подруги дочь занималась, я купила тени, мне очень понравились, насыщенные, хороший пигмент. Я не ожидала. Ношу с удовольствием. Больше ничего не хотелось.
13чудоСВЕТА• 26 апреля 2023
Ви спочатку купіть щось у представника, огляди подивіться, що там хвалять більше. Самі зробите висновок чи треба воно Вам. Але саме на продажі я б не радила розраховувати, ну не купують зараз так з мереж як років 20 тому, є Єви мало не в кожному великому селі, інтернет продажі Мейк ап, Парфумс, Нотіно і гарно працює пошта. Там є продукція гарної якості, я цілий рік купувала для себе і два роки пройшло, у мене досі є запаси. Я підписувалась через знайому, вона років півтора налагоджувала бізнес по всім правилам і не вийшло, перейшла в Юнайс, а потім закинула цю дурну справу.
Гель алое Доктора Туна, його ж зубні пасти, гель каштановий для мене були найкращі засоби. Дуже перевищена ціна на декоративну косметику, але ВВ помади, ВВ пудри, матова прозора пудра, моно тіні у мене є і подобаються. Тонік, міцелярка, двофазний засіб для зняття макіяжу - ну таке, на рівні Евелін. Ще антивіковий крем і нічна маска мені зайшли, але я не дуже знаюча людина по косметиці. Парфуми майже всі є копіями відомих брендів і досить не поганою турецької якості. Звичайні лаки теж норм, але Топ фейс мені кращі.