Сладкий лимончик• 26 апреля 2023

Що легше реставрувати? Фарбовану стіну чи обої?

Вибачте ніяк не можу оприділитися
Хочемо в коридор - там найбільш прохідна зона+маленькі діти
Що довше служитиме? Обої чи фарба на стінах
Якшо це фарба - скільки разів можна перефарбовувати? Мабуть не безкінечно
В танке• 26 апреля 2023
Краска. Бесконечно можно красить .
У нас везде стены покрашены. Обои не хотела никогда.

Моторошні троянди• 26 апреля 2023
У меня с маленьким ребенком была краска в коридоре, в комнате обои. На обоях не так видно следы от рук. На краске у нас было видно каждую помарку. Но плюс краски в том, что ее можно мыть (покупать моющуюся). Красили после ремонта через 5 лет, когда продавали квартиру. Другое дело, что под покраску нужны идеально ровные гладкие стены. Под обои проще стены готовить.
vecya• 26 апреля 2023
Есть и обои с высокой степенью износостойкость, если краска, то выбирайте с высокой устойчивостью к истиранию, чтоб не красить каждый год
Щастя-здоровля• 26 апреля 2023
Мы красим. Белый. Тоже есть маленькие дети. Не знаю, что там должно убиваться - все чисто, нарядно за 7 лет. Если какие-то пятна от мяча, ботинок попали на стену - моется прекрасно и быстро.
Пес Патрон• 26 апреля 2023
У мене фарба Oikos - ідеально миється, жодних нарікань за 8 років
25Lida• 26 апреля 2023
І фарба, і шпалери різні. Бачила у родичів фарбовані стіни, 2 дітей-хлопці, за рік просто в хлам, все в плямах. В мене завжди шпалери. В старій квартирі кішка обідрала шпалери на висоті 1м, дуже вони їй подобалися. На новій квартирі шпалери її не цікалять. Вибирайте спочатку який вид оздоблення Вам до вподоби, а потім акцент на практичність.
nkilburt• 26 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Оо, дуже гарно. А підкажіть яка саме Ойкос, в скільки шарів фарбували щоб була гарна текстура? І скільки пішло фарби на яку квадратуру? І ще тон кольору? Не памʼятаєте ? Хочу як у Вас колір по всій квартирі, шукала відгуки. Вибачте що стільки питань)
Пес Патрон• 26 апреля 2023
Ответ дляnkilburt
Якщо чесно, взагалі нічого вже не пам‘ятаю ) Я тоді глибоко вагітна була, усім чоловік займався. Фарбували двічі, вийшло гарне сатинове покриття. Відтінок якийсь мокко чи щось таке. У мене він теж базовий по всій квартирі, є акцентні стіни. Ось ще шматок вітальні )
nkilburt• 26 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Дякую, дуже гарно.

автор Сладкий лимончик • 26 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
А в спальні у вас теж фарба?
Пес Патрон• 26 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
А в спальні у вас теж фарба?
Так, тільки у спальні дві стіни блідо-бірюзові
автор Сладкий лимончик • 26 апреля 2023
Ответ дляПес Патрон
Я в епіцентрі цю фарбу не бачила
Де ви її згайшли
Хто порекомендував
Пес Патрон• 26 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Я в епіцентрі цю фарбу не бачила
Де ви її згайшли
Хто порекомендував
Порекомендував наш дизайне—архітектор. Купували спочатку маленькі баночки для викраски, потім уже замовляли потрібний літраж. У них є точки продажу, погугліть. Ми були і в офісі головному, брали віяло з кольорами (як воно там називається, забула 😃), і у них представлені зразки на стінах