Lego: цікаве і корисне дозвілля для вашої малечі
Варіантів для того, щоб створити дитині умови для гармонійного розвитку без нудних занять не за віком, вдосталь. Це спеціальні книжки із завданнями, розмальовки, пазли, ЛЕГО, різні гуртки за інтересами. Знаючи, що більше до душі малечі, можна планувати дозвілля максимально вдало та з користю, а беручи участь у спільних заняттях — ще й зміцнити емоційний зв’язок.

Як організувати цікаве та корисне дозвілля для дитини
Як тільки малюк починає впевнено пізнавати світ, батьки замислюються про розвивальні іграшки й заняття. Ця ніша на ринку переповнена якісними та цікавими товарами на різний смак і гаманець. Звичайно, хлопчикам і дівчаткам у певному віці будуть актуальними різні іграшки й заняття, проте є також універсальні варіанти. Крім вуличних розваг з м’ячем, велосипедом, роликами та іншими активностями, що покращують фізичну форму, дітям відповідного віку будуть актуальними також:
- настільні та сюжетно-рольові ігри;
- пазли;
- конструктори;
- набори для творчості;
- інтерактивні іграшки;
- набори для дослідів.
Такі заняття розвивають дрібну моторику, увагу, пам’ять, вчать зосереджуватися, проявляти творчі нахили та загалом активізують мозкову діяльність. Наприклад, малюючи, дитина виражає свої емоції й фантазує, складаючи Лего — застосовує знання про довкілля та уявляє, вирішуючи головоломки — аналізує й робить припущення.
Звичайно, можна та треба пропонувати малюкам різні гуртки, але це потрібно робити поступово та з чуйністю аналізувати зворотний зв'язок. А от домашні заняття з рідними підходять кожній дитині, бо так вона може пізнавати світ, вчитися та вдосконалювати свої здібності в ігровій формі без зайвого стресу та страху.
Lego — як розвивати, граючись
Незалежно від статі та віку, всі діти рано чи пізно цікавляться творчими заняттями. Це може бути як ліплення з полімерної глини, так і технічне моделювання, адже вони допомагають отримувати позитивні емоції та виражати їх за допомогою власного продукту. Проте першим таким серйозним заняттям практично в кожної дитини буде складання конструктора. І якщо звичайними кубиками зацікавити складно, то сучасні варіанти від творців LEGO захоплюючі навіть для дорослих.

Креативні розробники пропонують варіанти на будь-який смак: від можливості зібрати букет з конструктора до складання цілого міста з реалістичною інфраструктурою.