Пффф 100%• 26 апреля 2023
Замовила на поштомат, але хочу переадресувати на відділення
Дівчата, замовила на поштомат, щоб використати протокол зі знижкою 25 відсотків.
Чи можна оплатити онлайн, використавши протокод і тоді переадресувати? Чи треба буде все-таки доплатити? )
Великий сатирик• 26 апреля 2023
И рыбку съесть и косточкой не подавиться?😅
После использования промокода наверное не перевдресуется
Блакитне небо• 26 апреля 2023
Ответ дляMarisabel_Ch
Переадресація в межах міста - безкоштовна.
Можливо зараз.Раніше була платна,я так один раз помилилась цифрою( навіть не побачила)
Наталия Ищенко• 26 апреля 2023
Робили переадресацію з поштомату на відділення по місту, то за переадресацію 50 грн платили, вийшло 120 за доставку.