ПочтальЁнша• вчера в 01:02
Жизнь в селе
Создала тему про другое, где упомянула что живу в селе и держу хозяйство и посыпалось. Неужели реально многие думают что в 21 веке в сёлах живут как неандертальцы.
Ответ дляЩось не спиться
Это село. Там все знали кто где родился - учился 😁 То, что наш учитель была с дипломом по этим предметам, уверена
Впевнена і бачили - різні речі.
Просто я знаю ситуацію в наш час - навіть в райцентрах читають часто не спеціалісти, а в селах в малих школах то аби години розділити.
Видна міленіалка• вчера в 13:00
Ответ дляSvitlo_
Якщо все так як ви описуєте - кози, свині, кури, качки, гуси, інкубатори - то навіть з технологіями - це як білка в колесі зранку до ночі.
Навіть на 3-4 осіб. Нагодувати, почистити, привезти корм, а ще забити, обробити, продати.
Царевна_несушка• вчера в 12:57
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну як бачимо не все їдять, автора ж ще не з´їли і сусіда с хазяйством
Сосед в лес сбегает, чтоб не съели
Царевна_несушка• вчера в 12:58
Ответ дляSvitlo_
Автор, как Золушка из сказки
🙈
Видна міленіалка• вчера в 12:58
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
які красуні)
По темі з 04.2022 по 10.2023 жтла на дачі під Миколаєвом (в місті жити до кінця 22 р. було нереально, а потім вже вирішили побути до осені, дачу купили восени 21 року), попри все це був чудовий час: я посадила багато квітів, зробила город 10*10 метрів, вирощувала помідори, перець, баклажани, огірки. Вилікували сад, обрізали, посадили нові дерева. Зараз обставини такі, що приїзжаю рідко, але це місце сили в того часу у мене. Якби жива сечь час, завела би якусь птицю 100%, це зосвім інший темп життя, чисте повітря, менше вірусів циркулює.
Я зараз в самому Миколаєві( після Київщині) тому розумію про що Ви, Миколаїв- суцільне місце сили, що місто, що прилеглі дачі
Царевна_несушка• вчера в 12:59
Ответ дляВидна міленіалка
На Київщині вам не сподобалось?
Щось не спиться• вчера в 12:59
Ответ дляЦаревна_несушка
В селах обычно работают после педучилища
Я таких не помню у нас. Обычно заканчивали Бердянский или Славянский институты. Учителя физики и математики (муж с женой) были приезжие, все остальные из этого же села, выучились и остались там работать. А если после педучилища, они кто по образованию?
Видна міленіалка• вчера в 12:59
Ответ дляЦаревна_несушка
300 человек в селе и 100 учеников в школе?
Ну а що, ще й школа лише до 9 го класу.
Единорог помог• вчера в 13:00
Под Киевом есть село Крюковщина и город Вишневое,рядом находятся. Так вот Крюковщина в пару раз больше будет и только коренные ещё немного держат кур например. Село селу рознь.
Видна міленіалка• вчера в 13:01
Ответ дляЦаревна_несушка
На Київщині вам не сподобалось?
Мені клімат в Миколаєві підійшов краще, продукти смачні, моя вічна алергія зникла. На Київщині я з народження, народилася в Києві, прожила більше 45 років там.
Ответ дляЩось не спиться
Насправді пед.училище готує вчителів набагато краще, чим інститути. Але пед.училище вчить вчителів для початкової школи.
Царевна_несушка• вчера в 13:06
Ответ дляSvitlo_
Не пишіть дурниць, про працюють після пед.училищ. Пед.училища випускають вчителів початкових класів.
Дочка знакомых после педучилища работала учителем географии в сельской школе, занятость- один день в неделю, мизерная з/п. Она ещё дополнительно вела танцевальный кружок, потом вообще уволилась. Остальные учителя в школе - пенсионерки, которые зубами держатся за свое место.
Царевна_несушка• вчера в 13:05
Ответ дляВидна міленіалка
Где жили на Киевщине?
Ответ дляЦаревна_несушка
В наш час так, спеціалістів немає, то беруть будь-кого аби поділити години.
Але у вчителів пенсіонерок звичайно є дипломи інституту.
Видна міленіалка• вчера в 13:08
Ответ дляЦаревна_несушка
Где жили на Киевщине?
Лівобережжя, 17 км до м.Бориспільська
Ответ дляЦаревна_несушка
англійську вчать часто після пед.училища. Тепер в пед.училищах ввели як додаткову спеціальність - вчитель початкових класів і англійської. Але якщо по правилах - вони мають право читати англійську лиш початкових класів.
В мене сусідка їздить в село на роботу. Вона вчитель початкових класів і біології. Викладає біологію і хімію.
Царевна_несушка• вчера в 13:10
Ответ дляSvitlo_
Может есть, а, может, и нет.
В сельских школах всегда дефицит нормальных учителей, многие знакомые рассказывали, что в их селах вообще не было учителей английского, немецкого и др иностранных языков
Колдунья-вещунья• вчера в 13:10
Ответ дляВиправлялочка
Вы считаете себя психически здоровой, скажите? Как может человек кормить и растить живое существо, с душой с потребностями, а потом его убить и спокойно в его кишках ковырятся? Непостижимо для меня. Вам ещё и смешно. Это реально стрёмно.😱
а что бы вы и вам подобные ели, если бы автор в кишках не ковырялась ?
Царевна_несушка• вчера в 13:11
Ответ дляSvitlo_
У неё высшее образование?
Ответ дляЦаревна_несушка
Может есть, а, может, и нет.
Ну так і школи сільські ж різні. Є по 2-3 класи на паралелі.
Царевна_несушка• вчера в 13:23
Ответ дляSvitlo_
Так
Почему она ездит в село на работу? В городе не может устроится учителем?
Щось не спиться• вчера в 13:25
Ответ дляSvitlo_
Впевнена і бачили - різні речі.
За своего учителя я была уверена. У нее еще история была с учеником. Там долго рассказывать, но после ее института и его армии, они поженились.
Ответ дляЦаревна_несушка
Коли закінчила - не було місця. Потім звикла - зовсім інші вимоги. Плюс атестувалась як вчитель біології. З цим важче, своїх вистачає. А тепер взагалі каже, буде звільнятись і йти з освіти. Бо школа її буде вже 9-річкою. А це від сили 14 годин.