Не обижаюсь• 26 апреля 2023
Літнє взуття для військового,яке,де купити?
Хочу зробити подарунок,але я взагалі не в темі,яке якісне і на яких сайтах шукати.
Порадьте,будь ласка!
Перемелица• 26 апреля 2023
Только не берите М-Тас. Качество очень испортилось, несмотря на высокие цены. Ботинки развалились быстро((((( Да и в футболках нитки из швов после двух стирок начали лезть.
Пупуговка• 26 апреля 2023
Якщо по грошам тягнете, то подивіться Lowa, воно своїх грошей вартує. Єдине, зверніть увагу на розмірну сітку, бо вона інша ніж у більшості