Метелик• 27 апреля 2023
Вам подобається такий колір штор? Допоможіть підібрати
Маю ось такий інтерєр
Чоловік каже шо не весело
А я люблю мінімалізм і шоб не кидались яскраві фарби в очі
Люблю біле молочне
Можливо я не права і це поганий колір
Чоловік каже шо не весело
Люблю біле молочне
Можливо я не права і це поганий колір
Дайте вподобайок• 27 апреля 2023
Гарно у вас. Та ж штори вже є.
Акценти робіть декоративними єлементами
дамаБезСобачки• 27 апреля 2023
Не весело - это серый графит, который так любят советчицы. А Ваш цвет мне нравится.
Тро Нью-Йорку• 27 апреля 2023
Непрактично. Если не страшит махаться постоянно с химчисткой, то почему нет.
Бабо-лебідка• 27 апреля 2023
Я бы взяла шторы чуть темнее, а то с такими все сливается, сидишь как в больничной палате. А с более темными будет уютней, но это на мой вкус
Отжигающая• 27 апреля 2023
Масло масленное..
На проекте норм в живую будет коробочка .
Делайте акценты .
Замурмишка• 27 апреля 2023
Больше фото и видео интерьера автора нашлось в инсте у дизайнера из Германии 😁
Вы же уточняйте, что это не ваш интерьер, а в таких тонах как у вас)
Цирк на дроті• 27 апреля 2023
Чудовий однотонний інтер’єр і його фішка гра фактур. Робіть все по проєкту
язззззь!!!• 27 апреля 2023
Мінімалістичний не означає один колір. Другий і третій колір мають бути не яскраві, а стримані. І за світлотою відрізнятись на 1 - 2 тони. Це може бути геометричний візерунок на шторах, диванні подушки etc. Монохромний інтер´єр призводить до сенсорного голоду.
ГоловнаЯ• 27 апреля 2023
Очень плоский. Мне не нравится. И покажите свой. А то тут часто бывает-показывают фотку из инета, мол у меня так же. А потом когда свое то это из серии ожидание/реальность получается.
Стриптизерка• 27 апреля 2023
В мене в дитячій штори схожого відтінку, абсолютно прості з Епіцентру, не «по багатому»)) в експлуатації норм
Володарка мрій• 27 апреля 2023
Для меня это бабушкина коробочка. Неинтересно вообще. Зачем вам вообще бежевый цвет - он дешевит интерьер. Смотрите красивые сложные цвета. В одном тоне сделать - идея хорошая, но пожалуйста, только не бежевый
Володарка мрій• 27 апреля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Скучно и дешево, извините
Десь так, але...• 27 апреля 2023
Купите ярко красную подушку на диван и пусть ему станет веселее. А мне очень нравится.
Карамелька• 27 апреля 2023
Мені однотонно) красиво але ,,скучно,, Не обов‘язково ж яскраве або темне, але ж існують якісь ще кольори в віддтінки
Стриптизерка• 27 апреля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Скучно и дешево, извините
))) добре що не Ви в моїй дитячій кімнаті проживаєте, засумували б, але ніколи не пізно навчитись стилю і «дороговизні», тому показуйте свої інтерʼєри, будемо навчатись
Доктор Варвар• 27 апреля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
До чого ці кліше?
Доктор Варвар• 27 апреля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Скучно и дешево, извините
Свята простота, вона ще й вибачається, після того як обісрала. Фу
Добрая свекровь• 27 апреля 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Скучно и дешево, извините
А вам ’дорого’ - не блищить нічого??
Покажіть свій реалізований дорогий і вишуканий інтер´єр, будь ласка.
Ну як так можно писати людині?!
Мені - затишно, світло, легко - супер, особливо для дитячої
Ну як так можно писати людині?!
Добрая свекровь• 27 апреля 2023
Автор, а мені подобається такий колір.
Можливо, на півтона темніше зробити, ближче до кольору підлоги.
Але оті ’акценти’ кольорові, про які пишуть, мені здаються недоречними.
Дайте подуться• 27 апреля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Це Ваша дитяча? Супер!!!
a.ostroverh• 27 апреля 2023
Вот тут вроде и все бежевое, молочное
Но присутствует и растяжка по цвету, и очень много разной текстуры, тогда взгляду есть за что зацепиться, и интерьер приобретает обьем