Редисочка• 27 апреля 2023
Купити рюкзак кольору multicam
Дівчата підкажіть,будь ласка,де в Києві купити рюкзак чоловіку на навчання. Треба не дуже великий поки, колір хакі( multicam).
В мене тільки сьогоднішній день на купівлю, треба оперативно. Магазини,ринки- підійде будь яка локація.
Хачапууури• 27 апреля 2023
Мультикам, то малюнок, а не колір.
У будь-якому воєнторгу, епіцентрі, рибальському магазині та ін.
Редисочка
• 27 апреля 2023
Ответ дляХачапууури
Мілітарка, комбат, розетка, бачу є
Дякую! Розетка важко день в день отримати. Почну з Епіцентра.
Всім дуже дякую❤️